2733
2739
عنوان

وااااای خدا گندددد زدم گندددددد😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2678 بازدید | 128 پست
شتتتتتتتتت😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨

دیشب چیشد اخرش 

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوار چی ادنی که استفاده کرده بودم البته خونی نبود تمیز بود روی سطل جا مونده بود😭😭😭😭😭

انداخته بودیش لباس شویی 

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2728
قتل میشه😫😫😫شوخی کردم ولی خیلی زشت شد همسرم میدونه همه ی کارام از حواسپرتیه یکم ناراحت میشه غرمیزن ...

شوهرتم بد کرده یه وقت به تو نداده بهش بگو همیشه لحظه اخر بهت خبر بده

منم یه سری حالم خیلی بد بود درد زیادی هم داشتم فقط رسیدم قرص مسکن بخورم و بخوابم برای شام غذا گذاشتم اما یهو سرشام مهمون اومد از طایفه شوهر اقا اینا هم انگار دستشویی یه سالشون جمع شده بود به نوبت رفتن دستشویی از مرد و زن رفتن😭😭😭😭

بعد از رفتنشون رفتم دستشویی یهو دیدم در سطل یک‌کم بازه و نوار بهداشتی ها تا اون سرش اومده بود😢😢😓😓😓 خدا ابرومون رو حفظ کنه خیلی حالم بد شد با شوهرم دعوا کردم چرا خبر داره مهمون میاد به من نمی گه 

همه خونه و سرویس تمیز بود اما اون سطل .... 

فقط یادش می افتم میگم اون‌موقع واقعا راجع به من‌چی فکر کردن و ... خیلی حالم‌بد شد از یاد آوریش

تازه شوهرم می گفت مگه چیه مهم نیس

یا من هو به کل مکان
فان بود بابا هیچی😁

والله نمیتونستم بخوابم فکرم پیشش بود 🙂☺️🤨

2738
اوه😁😁😀😀

اسپیورت بود چی بود   اونو پیدا کنم کشتمش خونش خلالللللللللللللل بادوم✋😌

چرت نمیگما میدونم زشته

ولی چرا ما زنا تا ایییین حد باید از مدله بدنمون خجالت بکشیم اخه واقعا چرا😐

درسته چندش و کثافطه و مربوط به نظافته ولی تایه حدی ما دیگه خودمونو میکشیم 

من خودم هردفه خونه مامانجونم میرم پنج لایه بسته بندیش میکنم میبرم میندازم تو حیاط سطله اشغال 

کاش یکم قبحش بریزه که جنس مونث فقط برایه حفظه بهداشته بیماریایه زنانش  نواربهداشتی شو از دید پنهوون کنه نه ابرو 

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
@اسکریپت0     بمیرم میگه تا صب فکرم درگیر بود😂😂😂🤣🤣😍😍😍😍

بیشورا بی مزه ها 😆😆😌😌😌

نوار بهداشتی و پریودی تابو نیست خیلی هم عادیه

ولی لطفا همیشه بخاطر رعایت بهداشت اول تو روزنامه بپیچید بعد ازین نایلون کوچولوها گره بزنید بندازید تو سطل 

حالا چه سطل دستشویی چه هرجا

خیلی چندش آوره همینجور ول کنین تو سطل

😆😆😆😆😆😆
2706