2737
2739
عنوان

استاد مغرور

| مشاهده متن کامل بحث + 1355 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب استاده حالا نمیاد که فدات بشه بخاد به همه رو بده کارش نمیشه

عزیزم من حس کردم منت گذاشته سرم با چهار خط جواب ناکامل اونم تو ایمیل

که جواب تشکرم رو نداد

به هر حال من دیگه از هیچ استادی تشکر نمیکنم

کاش دلها در چهره ها بود.....
2731
درود  عزیزم هر انسانی یه شخصیتی داره  شما باید اونقدر رشد کنید و به پختگی برسید تا بدونی ...

شما درست میگید

ولی جواب تشکر کار سختیه؟

این نشون میده اون استاد خودشو بالاتر میدونه

ما داریم استادایی که خیلی خوش برخوردن و جواب تشکر رو هم خیلی خوب میدن

خب عزیزم اینجوری که هیچی نگفته انگار منت گذاشته سرم یا مثلا منظورش این بوده هیچی نگو دیده .. با یه ...

ایشون در طول روز کلی به سوالات دانشجوها جواب میدن. اگر قرار باشه با همه مفصل صحبت کنه که از کار و زندگی می افته.

بیخیال. زیاد حساس نباش  

من یه استاد دارم خییلی مبادی اداب

اما گاهی بوده انقدر سرش شلوغ بوده که جواب تشکر من نداده 

خیلی سخت نگیر مهم این به جواب سوالت رسیدی

من استاد جواب نده بعد چن روز دوباره سوال میکنم استادم کلی حال میکنه انقدر به درسش علاقه دارم و دوس دارم بیشتر بدونم

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
2738
ایشون در طول روز کلی به سوالات دانشجوها جواب میدن. اگر قرار باشه با همه مفصل صحبت کنه که از کار و زن ...

اتفاقا این ترم فقط با ما و یه رشته دیگه کلاس داشت گفت سرم خلوته چون کلاسا تعطیل شد بیکار بود اکثرا

به هر حال بعضیا خودشونو بالاتر میدونن...یه خواهش میکنم ده ثانیه هم وقت گران بهای ایشون رو نمیگرفت

من یه استاد دارم خییلی مبادی اداب اما گاهی بوده انقدر سرش شلوغ بوده که جواب تشکر من نداده  خی ...

نه عزیزم این سرش شلوغ نیس فقط مغروره و خودشو بالاتر میدونه پارسال حضوری باش داشتیم انگار از دماغ فیل افتاده بود

به هر حال مهم نیس همه انسان های کاملی نیستن

اصلا براتون مهم نباشه این چیزا هر کسی ذات و صفات مخصوص خودشو داره یادتون باشه به خاطر صفات بد دیگران صفات خوب خودتونو از بین نبرید

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)
اتفاقا این ترم فقط با ما و یه رشته دیگه کلاس داشت گفت سرم خلوته چون کلاسا تعطیل شد بیکار بود اکثرا ...

آره. من حرف تو رو هم قبول دارم. ما استادایی داشتیم که خیلی خوش برخورد و مهربون بودن ولی یه استاد باید خیلی محتاط رفتار کنه.

آره. من حرف تو رو هم قبول دارم. ما استادایی داشتیم که خیلی خوش برخورد و مهربون بودن ولی یه استاد بای ...

یعنی بگه خواهش میکنم براش بد میشه؟یا میگن با دانشجو خوش و بش کرده؟

محتاط برخورد کردن یعنی چی؟

2706