2737
2734
عنوان

استاد مغرور

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 45 پست

بابا چقد انتظار دارین

من همسرم استاده و واقعا وقت میذاره جواب دانشجوها رو میده، خیلیا هم که دور از جون شما قدر نشناسن.

اون استاد هم سرش خیلی شلوغه، با وجود اینکه خودش کلی کار داره، وقت میذاره جواب سوال درسیتون رو میده، روزی بخواد جواب چند نفرو بده و با همه چت کنه، وقتی برای خودش می مونه؟! 

بابا چقد انتظار دارین من همسرم استاده و واقعا وقت میذاره جواب دانشجوها رو میده، خیلیا هم که دور از ...

این استاد ما خودش اول ترم گفت فقط با شما و یه رشته دیگه کلاس دارم سرم خلوته

ما هم ۲۰ نفریم فقط

انتظار زیادی نداشتم

ولی اینطور به نظرم اومد که شاید از جواب دادن ایمیل اذیت میشه یا دوست نداره جواب بده و تو مضیقه است

کاش دلها در چهره ها بود.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی بگه خواهش میکنم براش بد میشه؟یا میگن با دانشجو خوش و بش کرده؟ محتاط برخورد کردن یعنی چی؟

تو دوران تحصیل ممکنه از این اتفاقا می افته. شاید استادی بی دلیل تو رو بندازه یا جواب سوال رو نده یا....( البته اونا هم دلایل خودشونو دارن ) به خاطر همین نباید زیاد حساس باشی چون خودت اذیت میشی.

این استاد ما خودش اول ترم گفت فقط با شما و یه رشته دیگه کلاس دارم سرم خلوته ما هم ۲۰ نفریم فقط انت ...

بالاخره جواب سوالتون رو داده عزیزم.

من خودم تو مقطع ارشد خیلی کم سعی میکردم به استادم زنگ بزنم، با اینکه استاد راهنمام بود و همیشه خودش تاکید میکرد بهش زنگ بزنم یا برم دفترش. ولی خودم سعی میکردم همه چیز رو جمع کنم و یه سره تو یه تماس بهش بگم یا حضوری برم پیشش. بالاخره اونام درگیری های خودشون رو دارن.

البته من از استادایی که به دانشجو بی احترامی میکنن اصلاً خوشم نمیاد. متاسفانه اکثرا اینجورین 😐

2731
بالاخره جواب سوالتون رو داده عزیزم. من خودم تو مقطع ارشد خیلی کم سعی میکردم به استادم زنگ بزنم، با ...

حق با شماست

شاید منم انتظارم بالاست و خوب همین که جواب سوالم رو داده کافی باشه...

میدونید چیه؟

من خودم آدمی هستم که خیلی مواظبم کسی رو ناراحت نکنم تو برخورد با دوست و آشنا و پدر و مادر و تو صحبت کردن سعی میکنم ادب رو رعایت کنم که کوچکترین دلخوری پیش نیاد

اما خوب همه مثل هم نیستن ...و منم نباید انتظار داشته باشم همه مثل خودم باشن

در کل حق با شماست نباید از همه انتظار داشت خود آدم اذیت میشه..

یعنی بگه خواهش میکنم براش بد میشه؟یا میگن با دانشجو خوش و بش کرده؟ محتاط برخورد کردن یعنی چی؟

عزیزم استاد هزار تا کار دیگه داره، همزمان کلی دانشجو و ایمیل داره، کلی کار تحقیقاتی، اصلا هوش و حواس نداره که تو گفتی تشکر که حالا جوابت را بده. 

با این تفکر فقط خودت را عذاب میدی، بی خیال باش. یه کم بقیه را درک کن، دوست صمیمیت که نیست. 

عزیزم استاد هزار تا کار دیگه داره، همزمان کلی دانشجو و ایمیل داره، کلی کار تحقیقاتی، اصلا هوش و حواس ...

چشم

شما درست میگید و به نظرم همین که ایمیل زدم و وقت ایشون رو گرفتم باید ازشون معذرت بخوام

2740
چشم شما درست میگید و به نظرم همین که ایمیل زدم و وقت ایشون رو گرفتم باید ازشون معذرت بخوام

حالا نه در این حد  ولی احساسات جلوی پیشرفتت را میگیره. 

منظورم اینه که برای این چیزها خودت را درگیر نکن. وقتی ارشد بودم یه بار از حرف  استادم سر پروژه ناراحت شدم، هم اتاقی که از من 4 سال بالاتر بود گفت بزرگتر که بشی میفهمی که توی کار و درس   از آدم ها باید استفاده کنی تا برات کارهای مقرر را انجام بدن و احساسات را کنار بگذاری. 

من رسیدم تو هم شاید یه روز بهش برسی. 

وقتی قوی و موفق باشی، خود اون استاد رفتار دیگه ای باهات میکنه. 

پررو و با انرژی باش و به اهداف برس، رفتار بقیه تقصیر تو نیست. 

رفتار بقیه تقصیر من نیست ولی رو روح و روان آدم تاثیر میزاره ، من تو زندگیم از رفتارهای دیگران ضربه خوردم. دوست ،آشنا ،فامیل نزدیک ،فامیل دور ،از حسادت از تهمت از کم محلی و یا حقیر کردنشون..این رفتارها رو ناخودآگاه آدم تاثیر میذاره چه بخواهیم چه نخواهیم...

اما چیزی که بهش رسیدم اینه که هر کسی به فکر خودشه و تو این دوره هیچ کسی دلسوز دیگری نیست...هر کسی منافعش براش حرف اولو میزنه.....و اشتباهه از دیگران انتظار داشته باشیم و باید سعی کرد نادیده گرفت و یا مثل خودشون برخورد کرد...

حرفای شما رو درست میدونم و تائید میکنم.

رفتار بقیه تقصیر من نیست ولی رو روح و روان آدم تاثیر میزاره ، من تو زندگیم از رفتارهای دیگران ضربه خ ...

انتظارت را از بقیه بیار پایین و بی خیال رفتارها باش. ولی اگه جایی حقته پا بایست حقت را بگیر 

سخته اینو بگم ولی این که تو خوب هستی دلیل نمیشه همه خوب باشن. این که بگیم چون من عاقلم، من با تدبیر من مودبم همه با من این طور رفتار کنند، فقط خودتو اذیت میکنه. 

موفق باشی

2706