2737
2734
عنوان

اینایی که خونشون همیشه برق میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1856 بازدید | 161 پست
منم واقعا مخم نمیکشه صبح تا شب کلفتی کنم

شوهرم میگه من حمالم هرروز هی سرکارمیرم

منم میگم من کلفتم هی خونه تمیزمیکنم و میپزمو میشورم

خلاصه کلفت نوکری ازدواج کردیم 😂😂

مادرشوهرمن همیشه خونش غرق کثیفی هاست انگار طلسمه از این اینور جارو میکشیم از اینور آشغالا خودشونو نشون میدن ظرفصویی همیشه پره امکان نداره تمیز تمیزبشه اما زنداداشم بعد ۱۰ سال انگار خونش خونه تازه عروسه عوضش بدنش از بین رفته کلی قرص میندازه سر وسواسش 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه زمانی خونم برف میزد از وقتی پسرم دنیا اومد الان عین دستفروشی شده خونم

چجوری برق میزد؟

من امروز گردگیری کنم پس فردا دوباره رو همه چی خاکه

هرروز باید حاروکنم

توالت هرروز

ای بابااا

سینک مدام پرظرف

من قبل خواب باید اشپزخونم مرتب باشه. دیگه شوهرمم عادتش شده، اخر شب شروع میکنه ب مرتب کردن. کم کم عاد ...

من همیشه ظرفای شامم میمونه برا صبح

اگه خونه باشم صبحش خودم میشورم اگه سرکار باشم همسرم

واقعا وقتی برا با هم بودن نمیمونه اگه بخوام بعد شام اشپزخونه رو جمع کنم ولی خوب خونم به طور کلی تمیز و مرتبه

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉
2731
من همیشه ظرفای شامم میمونه برا صبح اگه خونه باشم صبحش خودم میشورم اگه سرکار باشم همسرم واقعا وقتی ...

وای من اصلا نمیتونم حتی ی لیوانم بمونه برا بعد

ن بعد از شام ک نگفتم. کلا اخر شب. نیم ساعت قبل خواب 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
چجوری برق میزد؟ من امروز گردگیری کنم پس فردا دوباره رو همه چی خاکه هرروز باید حاروکنم توالت هرروز ...

والا یکسره در حال کارکردن بودم

آره همش بشور بساب 😁

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
کار خونه ک جذابه

عزیزم اگه جذابه درکنارش درامدی داری؟ کتاب میخونی؟ زبان میخونی؟ ورزش میکنی پیاده روی میری؟ به خودت میرسی ماسک مو و صورت میذاری؟ لاک میزنی هریه روز درمیون؟ میری بیرون خرید؟ موزیک کارمیکنی؟ پیج فعال اینستا داری؟ لامصب جذابیت کار خونه یجوریه که به هیچ کدوم اینا دیگه نمیرسم

2740
شوهرم میگه من حمالم هرروز هی سرکارمیرم منم میگم من کلفتم هی خونه تمیزمیکنم و میپزمو میشورم خلاصه ک ...

دور از جونت عزیزم

ولی کار خونه طوریه لامصب تمومی نداره

من چند سری خواستم از اینایی باشم که برق میزنه همه چیزشون شکست خوردم جون از صبح تا بوق شب هر کاری میکردم باز یه کار جدید در میومد اون وسط

دیگه بیخیال شدم

عزیزم اگه جذابه درکنارش درامدی داری؟ کتاب میخونی؟ زبان میخونی؟ ورزش میکنی پیاده روی میری؟ به خودت می ...

ب همشون میرسم😂

ن گلم فلن مجردم😂😂😂😂

💛 لباس گل گلی رز صورتی ام را تن میکنم کنار باغچه باغ زانو میزنم ...❤ریحون های بنفش و سبز چیده میشوند...💙عطر سبزی تازه که خیس آب هستند دیووانه میکند آدم را🧡...کباب زعفرانی داغ همراه نان سنگگ و دوغ محلی که پر است از کرفس کوهی و پونه و موسیر💜 سفره پهن شده در ایوانی خانه 🤍... خودم را دعوت میکنم به ناهاری شاهانه...💚زندگی یعنی همین...یعنی خودت حال خودت را خوب کنی... یعنی همین دلخوشی های کوچک...💚💛🧡💙💜 
اونایی که خونشون تمیزه دو دسته ان گروه اول طاهر خونشون تمیزه ولی کابینت و کمد گرد و خاک و ببینی چشا ...

من گروه سومم شوهرم صبح میره شب میاد خونم همیشه خدا کثیفه کسی دست به کشو ها نمیزنه اما همیشه به هم ریختست واقعا انگار طلسمه 

بچم تو راهه هنوز دنیا نیومده 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
منم خونم همیشه تمیز و مرتبه راه نمیرم نمیشورم نمیسابم!  اما اصولی رفتار میکنم. هرچیزی همون مو ...

همسر منم تمیز ومرتبه ولی من بااینکه همش دارم کارخونه میکنم بازم خونه ام اونجوری ک میخوام تمیزنیست