2733
2734
عنوان

اینایی که خونشون همیشه برق میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1856 بازدید | 161 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزی فقط دوساعت که صرف شام و نهارمیشه

فقط صبح کار میکنم اگرم لباسی هم تو خونه بیفته جمع میکنم نهایتش مهمان بیا یه دستمال رو سرامیکا میکشم ب همین راحتی

درتاریخ 9|9|99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد  

فقط یک ساعت طول میکشه کل خونه رو جارو برقی بکشی اگه سرامیک خونه و آشمزخونه و اتاق خواب و بخوای تی بکشی حداقل ۴۵ دقیقه

شستن توالت با جرمگیر ۳۰ دقیقه حداقل

بخوای مبلارو بکشی عقب فرشارو جمع کنی تا با وایتکس کف و بشوری و خشک کنی وسایلو سرجاش بکشونی ۳ ساعت حداقل

جمع کردن آشپزخونه و گردگیری و شستن ظرف و ظروف و اتو زدن  که هیچی

تازه الان با وضعیت کرونا باید تمام خریدارو ضدعفونی هم بکنیم

اینا به شرطیه که بچه کوچیکم نباشه بچه ها که یه سر وسایل خونه رو میریزن وسط

حالا پخت و پز بماند 

2728

البته الان یه سری ها که گویا خیلی هم با فرهنگند پیدا میشن در حالی که فحاشی میکنن میگن ما تمام این کارو تو یه ساعت انجام میدیم ولی حاضرم نیستن توضیح بدن چطوری

فقط در جواب توهین میکنن

فقط یک ساعت طول میکشه کل خونه رو جارو برقی بکشی اگه سرامیک خونه و آشمزخونه و اتاق خواب و بخوای تی بک ...

ببین من فکرمیکنم مشکل من و شما اینه که عمقی کارمیکنیم چون منم مثل شمام فس میدم کارارو و حساسم دقیق تمیزبشه اینا گه خونشون برق میزنه سرسری کارمیکنن ولی هرروز میکنن برای همین اونقدی کثیف نیست هیچ حا که بخوان بسابن دوساعت

اصولت رو شرح میدی عزیزم؟

اول اینکه بیجهت ریخت و پاش نمیکنم و سعی میکنم بدون اینکه کار خودمو زیاد کنم از سرویس بهداشتی و آشپزخونه و کمد و همه چیز استفاده کنم . 

روزانه یه تمیز کاری کوچیک و کلی دارم به این صورت که وقتی صبح بیدار میشم و میرم دستشویی شیر آلات و چینی ها رو میشورم حدود پنج دقیقه طول میکشه چون با این روش همیشه تمیزه  و اینکه هر بار میرم حمام شیر آلاتش رو میشورم دو دقیقه حدودا پس ۱۰ سال هم یکجا زندگی کنم شیر آلات خونم مثل روز اول میدرخشه و اینکه بعد از آشپزی و گاهی اگر نیاز باشه وسطش گازو پاک میکنم و هودو و دیوار پشت گازو دستمال میکشم هر بار یه چیزی بشورم سینک هم میشورم و خشک میکنم داخل کابینتها رو به هیچ وجه بهم ریخته نمیکنم هر چیزی همیشه سر جای خودشه هر کاری هم توی آشپز خونه انجام بدم حتما تی میکشم اینا وقت گیر نیست هر کدوم چند ثانیه طول میکشه چون وقتی جایی تمیز باشه تمیز کردنش راحته  . 

بعد از صبحانه و جمع و جور کردن میز در حدود ۱۰ دقیقه جارو و گردگیری میکنم فقط در حد جاهایی که در طول دیروز کثیف کردیم مثل زیر ناهارخوری و فضای وسط مبلا که نشستیم و چیز خوردیم . ۱۰ دقیقه هم جمع و جور کردن ریخت و پاشای دیروزمون بعلاوه اینکه اگر لازم باشه لباس میریزم تو ماشین . خوب با این نیم ساعت خود بخود همیشه یه تمیزی نسبی داریم . حالا نیم ساعت دوم میشه تمیز کاری هفتگی یک روز جارو برقی کلی و زیر و رو . یک روز گرد گیری کامل و اگر نیاز بود شستن بعضی وسایل مثل شمعدون کریستال . یک روز شستن کامل سرویس بهداشتی . یک روز یکی از کمدهای دیواری یا داخل چند تا کشو ( اینجوری هر یک ماهو نیم یکبار همه کمد دیواری ها اساسی تمیز شدن ) . یک روز هم تمیز کاری کامل آشپز خونه . یک روز هم اگر کار عقب مونده بود انجام میدم . یک روز هم معمولا برای تنبلی دارم . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
بی احترامی؟!!!!

بی احترامی رو کسی کرد که به انجام کارهای خونه خودمون گفت کلفتی

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2740
خیلی عالی توضیح دادی مرسی عزیزم⁦❤️⁩

موفق باشی ، اگر کسی بیشتر از این باید کار کنه توی خونه قطعا کارای عقب افتاده داره و مجبور به سابیدنه . 

ببین من فکرمیکنم مشکل من و شما اینه که عمقی کارمیکنیم چون منم مثل شمام فس میدم کارارو و حساسم دقیق ت ...

والا من تو چند ثانیه حتی اگه هر روزم باشه نمیتونم تی بکشم

یا تو چند دقیقه خونه رو جمع کنم یا تو ۲ ثانیه شبر آلات حمام و دستشویی رو بشورم

بهرحال هر کسی شیوه خودشو داره

از قدیم گفتن موسی به کیش خویش عیسی به کیش خویش