2737
2734
عنوان

اینایی که خونشون همیشه برق میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1856 بازدید | 161 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برق نمیدونم میزنه یا ولی همیشه تمیزه 😁 هرروز نپتون میزنم و گردگیری میکنم هفته ای یبار جاروبرقی میزنم لباسشویی و نظافت کلی . ماهی یبارم کمد دیواری و کابینتارو یه دست میکشم

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡

عزیزم منم سنی ندارم و تازه عروسم

همیشه خونم تمیزه حتی اونروز تاپیک زدم چیکار کنم ک یکم بیخیال شم ب کارای خونه

هر روز جارو میزنم و گردگیری

اگ ی لیوان تو ظرفشویی باشه خوابم نمیره

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
2731
منم واقعا مخم نمیکشه صبح تا شب کلفتی کنم

مگه برا کس دیگه و خونه کس دیگس ک اسمش کلفتی باشه 😂 اگه مرتب باشی اصلا لازم نیس صب تا شب کاری کنی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740
منم واقعا مخم نمیکشه صبح تا شب کلفتی کنم

کلفتی؟🤐

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

برای منم سخته 

کار خونه و سرپا ایستادن خیلی اذیتم می‌کنه 

همسرم هم فقط ظرف کثیف می‌کنه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

من از اینکه خونه ام برق بزنه لذت میبرم

واسه همین اول مرتب میکنم بعد به کار های دیگه ام میرسم

خونه امم همیشه تمیزه فقط مرتب نمیمونه زیاد بخاطر ریخت و پاش بچه هام

اسباب بازی و لباس و لیوان و... میریزن کف خونه😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
خوش بحالش من عین کوزتم اخرم هیچی به هیچی مگه دخترم و شوهرم میذارن

شوهرم ب من میگه همش تی دستته

کف خونمون پارکته راه که میره دنبالش تی میکشم

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
اونا ک خیلی تمیزن چیکار میکنن دقیقا من آشپزخونم بعد ناهار منفجر میشه  مرتب میکنم  بعد و ...

من قبل خواب باید اشپزخونم مرتب باشه. دیگه شوهرمم عادتش شده، اخر شب شروع میکنه ب مرتب کردن. کم کم عادت میشه مثل مسواک زدن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

اونایی که خونشون تمیزه دو دسته ان

گروه اول طاهر خونشون تمیزه ولی کابینت و کمد گرد و خاک و ببینی چشات از حدقه میزنه بیرون

گروه دوم از صبح تا خود شب تو خونه میدوین میشورن میسابن

یعنی تمام وقتشون بابت نظافت میذارن

اگه مخت میکشه راه حلش مقل کوزت کار کردنه