2737
2734

بااینجور آدما درگیر نمیشم کلا

با‌  ی بنده خدایی آشناشدیم شوهرش همکار شوهرم بود ی جووووووووری دختره تازه ب دوران رسیده بود ک نمیدونی تاسر کوچه میرفتیم عکس میگرفت میزاشت اینستا و واتساپ مخصوصا از غذاها

میگفت جاریام توروستاان نمیتونن اینجورجاهابرن یکم بسوزن😳😳😳😳خییییلی ازاین کارامیکرد منم ب شوهرم گفتم بااینا کات کن هرچه زودتر ک داره حالم بهم میخوره

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم تا دیروز نون رب میخوردی حالا کلاس میذاری واسم😑

سلام کیانا.خوبی عزیزم. بارداری خوب میگزره؟ ببین من امروز روز سیزدهم سیکلمه. کلومیفن خوردمـ . ۵-۶ روزه ترشح سفید لوسیونی و البته زیاد دارم اما خارش اینا ندارم. شمام ک کلومیفن خوردی ترشحات اینجوری داشتی؟ بنظرت تخمک گزاریه؟

👨‍👩‍👦‍👦

لبخند میزنم 

اگر رفتارش ادامه دار شد و پز دادنش به تحقیر گرایید خدمتش میرسم درکمال ادب 😂😂

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
2728

البته چند روز پیش امتحان مجازی داشتیم تو واتساپ رفتم خونه دوستم یکی دیگه از همکلاسیا هم اومد بعد لبتابشو در اورد و روشن کرد، بعد یهو گفت واییی حواسم نبود امتحان تو واتساپه فکر کردم تو سایته لبتاب اوردم..پز لب تاب میداد!!

چند بار گفت و خندید هربار من و دوستم هیچ نگفتیم نخندیدیم نگاشم نکردیم😂😂

2740

خنده م میگیره😏

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
مثلا چه پزی باشه؟ بستگی داره  موردی بگو

دوست خودم ، تا دیروز خرج واسه لباسش نمیکرد حالا شووَر کرده همش  پوووول پوووول میکنه و فلان هدیه خریدن و فلان خرجو کردن

سلام کیانا.خوبی عزیزم. بارداری خوب میگزره؟ ببین من امروز روز سیزدهم سیکلمه. کلومیفن خوردمـ . ۵-۶ روز ...

سلام عزیزم خوبه بدک نیس

من فقط دو روز داشتم ۱۳ و۱۴سیکلم ولی خوب از تخمک گذاریه عزیزم سونو رفتی؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت