2733
2739
عنوان

دلم برا خواهرم میسوزه انگار کسی دوسش نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 35 پست
همه می۷وانش چون هم خوشکله هم شیرین زبون ولی خوب اصل محبت مامتن باباس ک نمیبیکه زیاد ب مامانمم گفتم گ ...

بگو ولي باهاش خوب هم نيستي

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه

گناه داره طفلكي

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کاری ک نمیتونی بکنی ولی هیچ وقت به خواهرت اینا رو نگو ‌ نذار بفهمه کمتر دوسش دارن همیشه یه جوری نشون ...

بگی نگی میفهمه خانم خودمونوببین من از۷سالگی فرق گذاشتن روفهمیدم بعدمیگن بهشت زیرپای مادراس😏

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت
 مرسی عزیزم همه دوسش دارن و محبت میکنن چون هم خوشکله هم شیرین زبون ولی خوب محبت پدر مادر ی چیز ...

دقیقاعزیزم خداروشکرکه خواهرفهمیده ای مثل توداره خداروشکرکامنتتوخوندم خیلییی ناراحت شدم انگارازاینجورآدهازیادن متاسفانه تومیتونی کاری کنی تامیتونی بیشتربه خواهره محبت کن وبشدت حواست بهش باشه دوران کودکی اول(۱تا۶سال)ودوم(۷تا۱۲سال)بیشترین ومهم ترین دورانه اونم میفهمه شک نکن😔😔متاسفم بابت سطح فکری مادرت وپدرت سعی کن تودعواهاطرف خواهروبگیریدشمادوتاخواهروبراش کادوخوب بگیراماااحواست باشه هابراپسره نه این تبعیض جبران بشه اول آخرم ارث ومیراث وکمک ازدواج مال پسرس شک نکن مادرمنم اینطوربودالان تودستمه ولی بازم طرف پسربیشترمیگیرن چون پولداره

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت
2742

برای پدرومادرت متاسفم ،مثلا مثلا امروزی هستن ،چه طرز فکر پوسیده ای دارن 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

خدا همشونو حفظ کنه ولی امیدوارم داداشت بعدا بابا مامانت و ب شکر خوردن نندازن چون لنگه خانواده تو رو دارم میبینم همش میگن کاش اینام دختر بودن

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

به مامان بابات بگو که رفتارشون رو درست کنن قشنگ بشین باهاشون صحبت کن

خودت و اون سه تا خواهر دیگه ت هم حسابی به خواهر کوچولوت محبت کنید همش براش چیز میز بخرید بوسش کنید بغلش کنید هی باهاش بازی کنید نازش کنید 

کمبود هایی که پدر مادرتون براش میذارن رو خودت و خواهرات حتما جبران کنید 

وقتی با داداشت دعوا میکنه اگه حق باهاش بود حتما ازش جلوی مامانت دفاع کنید و طرفش رو بگیرید 

خودت و خواهرات براش مثل مادر باشید یه جوری رفتار کنید که انگار اونو از داداشت بیشتر‌ دوست داری حالا لازمم نیست بیشتر دوست داشته باشی ولی جلوی اون حتما اینطوری رفتار کن 

داداشت هم به اندازه کافی خودش محبت و عشق از مامان بابات دریافت میکنه😒 اولویت تو و خواهرات اون ابجی کوچولوت باشه

2738

وای چقد بد😔😔😔من هیچوقت بین بچه هام فرق نمیزارم اگه یه زمانی دخترم داشته باشم و بچه اولم که پسره دوهقته دیگه دنیا میاد قربونش میرم ولی اگه دخترم بود بازم جونمو فداش میکردم بنظرم داشتن بچه از هر نوعش نعمته تازه میگن خدا هرکیو دوسداشته باشه بهش دختر میده ولی متاسفانه تو این جامعه ی ما   و قومیت ها پسر پرستی مد شده بنظرم حس خوبیه از هر دو جنس ادم بچه داشته باشه ولی نه که تبعیض قاعل بشه  

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

دلم کباب شد براش

منم با داداشم ۳ سال تفاوت سنی داشتیم

مامانمم دختر زیاد داشت

ولی این کارارو نکرد

اگ داداشمم بیشتر دوس داره تو دلشه بروز نمسده

خلاصه بهش بگو میدونم‌پسرتو بیشتر دوس داری و لی بروز نده

فردا همین دختر به دردت میخوره

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد
وای چقد بد😔😔😔من هیچوقت بین بچه هام فرق نمیزارم اگه یه زمانی دخترم داشته باشم و بچه اولم که پ ...

عزیزم حرف شما هم غلطه درست نیست که خدا هر کیو دوس داشته باشه بهش دختر میده خدا هر کیو دوس داشته باشه بهش بچه میده چه دختر چه پسر ینی خدا پسردارارو دوس نداره؟؟

نباید از جنس خاصی طرفداری کرد

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد

دقیقا خواهر کوچیکه ی منم همینجوریه😔😔😔

مثلا من از اون بزرگترم هروقت کاری خراب کنم بابام هیچی نمیگه ولی اگه خواهرم کوچکترین خطایی ازش سر بزنه دعواش میکنن...یا مثلا بابام هی منو صدا میزنه باهام حرف میزنه ولی خواهر کوچیکمو ن

مامانم همیشه میگه بابات تورو بیشتر دوست داره😔 من از این تبعیض اصلا راضی نیستم و چند روزه ک خیلی ناراحتم

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!
دقیقا خواهر کوچیکه ی منم همینجوریه😔😔😔 مثلا من از اون بزرگترم هروقت کاری خراب کنم بابام هیچی نمیگ ...

ب بابات بگو ،بگو درآینده ممکنه حسادت کنه و رابطه خواهرانتون بهم بخوره

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
عزیزم حرف شما هم غلطه درست نیست که خدا هر کیو دوس داشته باشه بهش دختر میده خدا هر کیو دوس داشته باشه ...

نه عزیزم این از احادیثه که من دقیقا نمیدونم الان کاملشو که گفته جایگاه دختر خیلی بالا هست پیش خدا من اول گفتم تو حرفمم داشتن بچه از هر نوعش نعمته چون خیلیا از داشتن بچه محرومن براشون ارزو شده 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2706