2737
2734

ما چهارتا دختریم خواهر بزرگم متولد ۷۷ بعد من بعد ی خواهر متولد ۸۷ و بعد ی خواهر ۵ ساله  از بچه اول تا چند سال پیش بابا مامانم پسر میخواستن خواهرم ک دنیا اومد بابام کفر گفت منو ک فهمبد دخترم لقمه تو گلوش گیر کرد  و .... ولی خدایی درسته همیشه ناله میکردن ک پسر ندارن و دختراشون زیاده ولی همیشه ب مه دخترا هم میرسیدن و مخصوصا بابام محبت میکرد تا اینک۶ خواهرم کوچبکم ک الان ۵ سالسه بدنیا اومد بعدش رفتن پیش ی طبیب و فوری بارادار شد مامانم و ی پسر بود ک اختلاف سنیش با خواهر کوچیکم ک میگم الان ۵ سالشه فقط ۱ سال شد و بیچاره خواهرم اصلا محبت ندید بغل ندید از مامانم خیلی دوسش دارم دلم براش میسوزه حتی الانم نصبت ب بقیه ما با اون بداخلاق ترن نمیدونم چرا اینقدم خ شکله قوربونش برم خییییلی ناراحتم براش و ا  مامان لابام دلگیرم مثلا اگر خواهرم و داداشم دعوا کنن خواهرمو حرف میزنن حتی اگر تقصیر داداشم باشه اگر داداشم خواهدمو ادیت کنه اصلا حرفی بهش نمیزنن مثلا مامانم میخاد خواهرمو صدا کنه میگه دختر مگه لا تو نیستم الکی الکی ولی ب داداشم میگه پسرم بیا 

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔

تازه بعد اون دهداشم ی داداش دیگه بدنیا اومد ک ۷ ما۶شه از مامانم پرسیدم گفتم اگر بخای بین خواهر کوچیکم و دوتا داداشم کسیو انتخاب کنی ک بمیرع و مجرور باشی کیو گفت هبچ کدوم بعد گفت خواهرتو چون دختر زیاد دارم 

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔

اوههه ایقد غلط املایی داری معلوم نیست چی نوشتی

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

و باز هم تبعيضضضض

با مامانت حرف بزن خودت.بگو اينطوري نكنه. اين دختر اگه از طرف خونواده محبت نبينه

خدايي نكرده پيشه پسرا دنباله محبت ميگرده

خودت محبت ب خواهرت كن

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه

اخی طفلکی 

شما خواهرا بهش محبت کنین طفلک بزرگ شه کمبود محبت ... باعث میشه به کسای دیگه روی بیاره و اینکه ازرده شه شما مثله مادر باشین براش و با مادرتون صحبت کنین

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
تازه بعد اون دهداشم ی داداش دیگه بدنیا اومد ک ۷ ما۶شه از مامانم پرسیدم گفتم اگر بخای بین خواهر کوچیک ...

اخيييي 

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه

عزیزم شما خواهرا سعی کنین به خواهر کوچیکه محبت کنین

نمیدونم این جنس پسر چی داره که بعضیا انقدر پسر دوستن

خودمم یه پسر دارما

ولی بنظرم جنسیت بچه ها هیچ فرقی ندارن

دلم برا خواهر کوچیکت سوخت

بهش محبت کن و حرفایی بهش بزن ک احساس ارزشمند بودن بکنه

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤
2738
تازه بعد اون دهداشم ی داداش دیگه بدنیا اومد ک ۷ ما۶شه از مامانم پرسیدم گفتم اگر بخای بین خواهر کوچیک ...

وای عجبا دختر نازه رحمته اخه چرا

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......

کاری ک نمیتونی بکنی ولی هیچ وقت به خواهرت اینا رو نگو ‌ نذار بفهمه کمتر دوسش دارن همیشه یه جوری نشون بده ک فکر کنه خیلی عزیزه...تا وقتی نفهمیده اذیت نمیشه اما اگر متوجه بشه تو روحیه اش خیلی تاثیر بد میذاره

کسانی که در تلاشند که تحقیرتان کنند. همیشه خود را پایین تر از شما میپندارند.💪
و باز هم تبعيضضضض با مامانت حرف بزن خودت.بگو اينطوري نكنه. اين دختر اگه از طرف خونواده محبت نبينه ...

همه می۷وانش چون هم خوشکله هم شیرین زبون ولی خوب اصل محبت مامتن باباس ک نمیبیکه زیاد ب مامانمم گفتم گفت من ک باهاش بد نیستم 

کاری ک نمیتونی بکنی ولی هیچ وقت به خواهرت اینا رو نگو ‌ نذار بفهمه کمتر دوسش دارن همیشه یه جوری نشون ...

اره اما از طرز برخورد خانواده میفهمه

عزیزم شما خواهرا سعی کنین به خواهر کوچیکه محبت کنین نمیدونم این جنس پسر چی داره که بعضیا انقدر پسر ...

همه دوسش دارن و محبت میکنن چون هم خوشکله هم شیرین زبون ولی خوب محبت پدر مادر ی چیز دیگی ک زیاد نمیبینه 

خواهرت یه خواهره مهربون مثه تو داره

مرسی عزیزم همه دوسش دارن و محبت میکنن چون هم خوشکله هم شیرین زبون ولی خوب محبت پدر مادر ی چیز دیگی ک زیاد نمیبینه 

2706