2737
2734
عنوان

بیایین افتخار بدین براتون حدیث کسا بخونم 💕🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 1119 بازدید | 329 پست
میشه برای حاجت من بخونی وبرای شفای مادرم وسلامتی خانوادم واین که برادرم بیتونه اتقالی بگیره به تهران ...

چشم رباب جانم روی چشمم

مهرنگ۱ هستم کاربر سال ۸۹ 😍⁦❤️⁩🌺عکس پروفایل قبلیمو هم نی نی یار ۵ لطف کرد داد ولی این عکس جدید خیلی شبیهمه😜😅
قربونت برم عزیزم ممنون از لطفت برات ۱۰۰ تاصلوات میفرستم انشاالله خودتم خیلی زود حاجت روا بشی⚘🌷😘❤

مرسی مهربونم ⁦❤️⁩ یک دنیا ممنونم خدا برات جبران کنه

مهرنگ۱ هستم کاربر سال ۸۹ 😍⁦❤️⁩🌺عکس پروفایل قبلیمو هم نی نی یار ۵ لطف کرد داد ولی این عکس جدید خیلی شبیهمه😜😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

التماس دعا 

روی چشم سادات خانم شمام ما رو دعا کن

مرسی عزیز دل شیرین زبانم مرسی از انرژی خوبت حتما عزیزم خیالت راحت⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🌺

قربونت بشم مهربون ممنونم ازت❤️❤️❤️

خداياشكرت،برا سلامتيه فندقم صلوات بفرستيدچون من به دعاهايه شمادوستانم ايمان دارم اجرتون باخدا😍خداجونم به تمام كسانيكه در انتظار فرزند هستن فندق هاى سالمو خوشگلو تپل بده😍🙏🏻         
2731
میشه برا من بخونی لطفا انشالله خدا بچه های سالم وصالح بهم بده بزودی 😔😔😔یکساعت دیگه میرم جواب آزما ...

حتما عزیز دلم به زودی زود مامان میشی به حق حضرت مادر بچه های سالم صالح گوگولی 😘😘😘

روی چشم سادات خانم شمام ما رو دعا کن

مرسی عزیزم شدید دعا لازمم 

چشم 🌹

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

التماس دعا واس امضام دعا کن خانومی انشالا خدا حاجت دلتو خیلی زود میده❤

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
من واسه كنكورم  دستت رو ميبوسم ممنون خوانري❤️

الهی بگردم دورت روی ماهتو می‌بوسم خیلی سخت امسال برای کنکوری ها ایشالا خدا مثل معجزه یاورت بشه بهترین نتیجه ی ممکن رو بگیری خستگیت در بره

2738
روی چشمم ایشالا به سلامتی و موفقیت باشه پاکنچرت مثل یه معجزه ی مهربون ایشالا خدا به حق همین دعا حاجت ...

وای😍😍😍😍ممنون ازدعای خوبت 

ممنوننننن

منم موقع خوندن حدیث کسادعات می کنم البته اگه قابل باشم🌹🌹🌹

خدایابه امیدخودت🌺

التماس دعا🌸🌸🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
التماس دعا واس امضام دعا کن خانومی انشالا خدا حاجت دلتو خیلی زود میده❤

روی چشمم ایشالا خدا به زودی یه خونه ی خوشگل بزرگ قده دلت بده بهت پر از عشق و سلامتی و برکت

الهی بگردم دورت روی ماهتو می‌بوسم خیلی سخت امسال برای کنکوری ها ایشالا خدا مثل معجزه یاورت بشه بهتری ...

قربونت برم من ❤️❤️❤️خدا هرچی میخوای نصیب دل پاکت کنه مهربونم 💋💋💋💋😍😍😍😍

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🌸🌸🌸

روی چشم ایشالا قابل باشم عزیزم

قربونت برم من ❤️❤️❤️خدا هرچی میخوای نصیب دل پاکت کنه مهربونم 💋💋💋💋😍😍😍😍

⁦❤️⁩😘😘😘😘سربلند میشی مطمنم خدا حفظتون کنه

روی چشمم ایشالا خدا به زودی یه خونه ی خوشگل بزرگ قده دلت بده بهت پر از عشق و سلامتی و برکت

وای ک چقدر حرفات ب ادم انرژی میده عزیزم ممنونتم گلم انشالا هرچی از خدا میخوای بهت بده

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
2706