2737
2739
عنوان

کسی هست افسردگی نداشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 37 پست
مگه میشه😮 چقدر عالی دلیل خاصی داره یا همینجوری؟

خب من ابعاد مثبت رو درنظر میگیرم 

وقتی به خودت بقبولونی هیچ چیز این دنیا ارزش اذیت شدنتو نداره خودبخود به خودت میای ومیگذری از منفیها

من خودم خیانت دیدم

حرفای زیادی شنیدم

خلاصه خیلی چیزارو دیدم با نگاه اول ناراحت شدم اما سریع برگشتم به خودم فهمیدم من نمیتونم ذات اونایی رو که باعث ناراحتیم میشن عوض کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب من ابعاد مثبت رو درنظر میگیرم  وقتی به خودت بقبولونی هیچ چیز این دنیا ارزش اذیت شدنتو نداره ...

خیلی روحیه ی قوی ای میخاد این دیدگاه . و اینکه بدون تمرین بدستش آوردن سخت بنظر میاد🤔

2731

من اصلا افسردگی ندارم 

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
منم خیلی افسردم دلم فقط مرگ میخوادزندگی برام خیلی تاریک شده هیچ نوری نمیبینم

😔😔 ن عزیزم . زندگی اونقدری ک الان داری حس میکنی تلخ و بد نیست. فقط الان نشستی پشت یک پنجره ی قرمز و همه ی دنیا رو قرمز میبینی

اگر بشینی پشت یک پنجره ی سفید . میتونی رنگهای دیگه دنیارو ببینی عزیزم

ب ی مشاور مراجعه کن .حالت بهترربشه❤

2740
خیلی روحیه ی قوی ای میخاد این دیدگاه . و اینکه بدون تمرین بدستش آوردن سخت بنظر میاد🤔

نه اصلا تمرین نیاز نداره چون روزگار نشونت میده یه امتحانه هروقت تونستی بفهمی فقط یه بار دنیا میای یه بار جوانی میکنی وهمین یه باره که میتونی لذت دنیارو درک کنی نا خداگاه به بیخیالی میرسی به همون نقطه صفر فقط کافیه زمان مشکلات به این نکته توجه کنی که دنیا فقط یه باره

من فقط وقتی خواهر نامزدم میبینم افسرده میشم بعدش هم ک میام خونه شارژ میشم من بنظرم خیلی خل هستم با د ...

خواهرت مشکلی داره که وقتی میبینیش اونطوری میشی

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
چه عالی❤

چون قدر داشته هامو میدونم 

خدا ادمای افسرده رو اصلاااااااا دوست نداره حتی در شرایط بد رو خودتون کار کنید .اگه مشکلی دارید در زمینه ای .از سمینار های اقای شاهین فرهنگ کمک بگیرید

عزیزم گزینه ی افسردگی دارم ولی تحت درمان نیستم جاش خالیه

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
نه اصلا تمرین نیاز نداره چون روزگار نشونت میده یه امتحانه هروقت تونستی بفهمی فقط یه بار دنیا میای یه ...

آدما متفاوتن و توی شرایط یکسان، حالات روحی متفاوتی نسبت بهم تجربه میکنن

شاید شمکلات به شما این درس رو داده اما روحیات من و مشکلات من من رو بیخیالی نمیرسونه و باید این دیدگاهو بدستش بیارم و تلاش کنم واسش

2706