2737
2734
عنوان

چی حال دلتون روخوب میکنه باهاش شارژ میشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1404 بازدید | 139 پست

با شوهرم حالم خووووووبه... شارژ هم میشم

یه بیکارم که دوست داره توی قلب تو شاغل شـہ👊😂یه جوری خواستنی هستی که حتی ویروسم باشی آدم دوست داره ناقل شـہ👊😂واسـہ اون قلب دریاییت آدم مجبوره ساحل شـہ👊😂چشات جوری پر از عشقـہآدم دوست داره شاعر شـہ👊😂یه جوری خوبی لامصب😷😷 آدم دوست داره عاشق شـہ😐👊😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گوشی صد درد اینترنت فول رو تخت لش😶😎😂

نه ولی موقعه هایی که درس میخونم انگار دارم عشق میکنم خیلی دوست دارم درس خوندن رو یه دفعه میرم تو اتاق درس میخونم بعد که میام بیرون میبینم شیش ساعت رفته کلا با درس خوندن من دردامو فراموش میکنم کتاب خوندن هم بهم آرامش میده

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

من هر وقت که استارت یه خونه ی جدید و میزنم 

اشنایی با ادمای جدید 

یه خونه جدید و یه داستان جدید 

رفتن شهرستان و دیدن خونواده ی خودم و همسرم 

وقت گذروندن و اشپزی با خواهرم 💞💕💕

طراح داخلی و دکوراتیو . @karostudioo
2738

خوراکی

غذا

یع عالمهههه خورررردنی موردعلاقم

هدفون

اهنگ سیستمی

رقص

زیارت عاشورا🐾🍼

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^