2737
2739
عنوان

چی حال دلتون روخوب میکنه باهاش شارژ میشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1404 بازدید | 139 پست
ممنونم عزیزم. اوتیسم داره

عزیزم اوتیسمش شدیده؟ چطورمتوجه شدی ؟علایمش چیه گلم؟ البته اگه دوس داری بگو

خدایا خداجونم هرکی تونی نیسایت مشکل داره خودت به بزرگی خودت مشکلشون روحل کن  
الهی عزیزم وقتی شرایط طلاق نداری سعی گن خودتو بیخیال بگیر میدونم سخته امامنم زنم ودرکت میکنم به خاطر ...

خداازت راضی باشه ممنونم ازراهنماییت.من اززندگیم روزخوش ندیدم حداقل بچه م خوشحال باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اوتیسمش شدیده؟ چطورمتوجه شدی ؟علایمش چیه گلم؟ البته اگه دوس داری بگو

نه خفیفه ولی به هر حال افسرده ام کرده. بال بال میزنه. بازی کردن تنهایی یا با بچه ها رو بلد نیست. بی ملاحظه است. خطر رو خوب درک نمیکنه. حرف غیر عادی زیاد میزنه. بچه هارو میزنه و خیلی چیزای دیگه. هر روز میبرمش کاردرمانی. تو خونه هم تمام مدت باهاش کار میکنیم. ۴ سالشه

زندگی قصه تلخیست که از آغازش     بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم
نه خفیفه ولی به هر حال افسرده ام کرده. بال بال میزنه. بازی کردن تنهایی یا با بچه ها رو بلد نیست. بی ...

الهی عزیزم چقدسخته اگع مرتب کاردرمانی ببری خوب میشه رفتارش بهترمیشع یه دفعه توتلویزیون دیدم بچه هاباکاردرمانی وداروهایی که بهشون میدادن خیلی تغییر کرده بودن انشاله یه روزبیای خبرای خوشی ازپسرت برامون تعریف کنی یه خانمم بوداینجاپسرش اوتیسم داشت توامضاش گفته بود اسمش یادم نیس ازتوگوگلم میتونی سرچ کنی اوتیسم در نی نی سایت برات بالا میاره خانمایی که مشکل توروداشتن میتونی مطالبشون بخونی ببینی چقدبچه هاشون پیشرفت کردن

خدایا خداجونم هرکی تونی نیسایت مشکل داره خودت به بزرگی خودت مشکلشون روحل کن  
2731
الهی عزیزم چقدسخته اگع مرتب کاردرمانی ببری خوب میشه رفتارش بهترمیشع یه دفعه توتلویزیون دیدم بچه هابا ...

ممنونم عزیزم از محبت و توجه ات. تقریبا تمام طول روز درگیر تمرین با پسرم هستیم ولی خب پیشرفت بچه های اوتیسم یه خورده کند هست. ما تلاشمونو میکنیم بقیه اش با خدا

زندگی قصه تلخیست که از آغازش     بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم