2737
2734
عنوان

ماشینمون وبفروشیم یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 46 پست
من چپ کردم همونجا فروختم  نمی ارزه تعمیر کنید  ازم صد و ده برداشتن

پس بفروشیم بهتره

با۸۰ ۹۰ میلیون چه ماشینی میشه گرفت؟

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد وَعَجَّل فَرَجَهُم🌺🍃                                        ماملت امام حسینیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس بفروشیم بهتره با۸۰ ۹۰ میلیون چه ماشینی میشه گرفت؟

فکر کنم پراید ‌و کوییک 

خودم هنوز چیزی نخریدم

ماشین همسرم رو ازشون گرفته ام تا ان شاء الله خودشون یه ماشین بهتر بخرن 

😁
2728
فکر کنم پراید ‌و کوییک  خودم هنوز چیزی نخریدم ماشین همسرم رو ازشون گرفته ام تا ان شاء الله خو ...

ان شاالله

همه چی قیمتا سربه فلک کشیده

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد وَعَجَّل فَرَجَهُم🌺🍃                                        ماملت امام حسینیم
خیلیازنگ زدن براخریدش توپارکینگه ماشین ولی موندیم تودوراهی تا۵۰ میلیونم میخرن

من نظرم اينه بفروشين ولي سريع يه ماشين خوب بخرين

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌
من نظرم اينه بفروشين ولي سريع يه ماشين خوب بخرين

ممنونم

اره بنظرم اینطوری بهتره

2738
اره عزیزم پسرم ترسوشده همسرمم مهره های گردنش ترک برداشتن

من اگه بودم هر موقع ماشينو ميديدم يه لگد ميزدم بهش

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌
من اگه بودم هر موقع ماشينو ميديدم يه لگد ميزدم بهش

همونجاتوتصادف گفتم بندازینش اشغالی 😔طفلی بچم تاکارتون ماشین میده جیغ میزنه ۳.۴بارماشین دور زد

الان سایناچقده؟

الان ازنمایندگی پرسیدم ۱۱۰میلیون

همونجاتوتصادف گفتم بندازینش اشغالی 😔طفلی بچم تاکارتون ماشین میده جیغ میزنه ۳.۴بارماشین دور زد

كاملا درك ميكنم شما رو

بفروشين تا خاطره ي بد هم فراموش بشه

2706