2737
2734
عنوان

شمام از بارداری میترسیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 39 پست

منه بیچاره که هشت هفته باردار بودم 

داره سقط میش😭😭😭

الانم بیمارستانم

تیکر در دست ساخت😌😌😌💖به زودی در این مکان یه تیکر خوشرنگ دیده میشه 💖خدایا خودت منو دریاب🙏🙏🙏

حالا من همش میترسم بچه بیارم شوهرم بهم خیانت کنه😢😢

اصلا هیچ حسی به بچه اوردن ندارم. اون ترسی ک گفتمم دارم

چ کنم😭؟

حالا ک نگاهت به منم افتاد ، واسه غمایی ک تو دلمه صلوات بفرست. برام دعا کن. تا بلکه فرجی بشه برام. ایشالله خودتم حاجت روا شی😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منه بیچاره که هشت هفته باردار بودم  داره سقط میش😭😭😭 الانم بیمارستانم

الهی 

غصه نخور   

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
منم همینجوری هستم عزیزم انشاءالله که خیره هیچ مشکلی پیش نمیاد راستی توام زود به زود گشنت میشه؟؟میشه ...

من باردار نیستم هنوز

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
حالا من همش میترسم بچه بیارم شوهرم بهم خیانت کنه😢😢 اصلا هیچ حسی به بچه اوردن ندارم. اون ترسی ک گف ...

خداخودش کمک کنه 

منم میترسم

خداخودش کمک کنه  منم میترسم

همیشه میگیم خدا کمک کنه.اما این همه ادمی که تو زندگیاشون الکی الکی دچار خیانت میشه، ینی خدا نمیخواد اونا خوش بخت باشن؟

تقریبا انقد این موصوع فراگیر شده انگار دیر یا زود ماهم میریم جزوش.ینی خدا نمیخواد ما حالمون خوب باشه؟😭

حالا ک نگاهت به منم افتاد ، واسه غمایی ک تو دلمه صلوات بفرست. برام دعا کن. تا بلکه فرجی بشه برام. ایشالله خودتم حاجت روا شی😘
2740