2733
2739
عنوان

شمام از بارداری میترسیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 39 پست

بله منم خیلی خیلی میترسم ولی اول اخرش باید اتفاق بی افته بدون بچه که نمیشع ... ما یه قومی داستیم سه تا بچه هاش تو یک ماهگی فوت شد ..بخاطر مسمویمت شیری .. ولی کم نیاورد رفت دوا درمون  کرد الانم دوتا بچه داره صحیح و سالم ... مادر بزرگم هم سه چهارتا سقطی داشت ... اشکالی نداره خدا کریمه دعا کن ولی کم نیار 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
الانم استرس سونو قلبشو دارم😭

ان شاءالله سالمه

آیت الکرسی بخون هر روز بهش فوت کن

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک فقط گریه میکردم میگفتم بچه نمیارم بعد شوهرم ب همون اهمیت میده منو میزاره کنار اصلا چجوری بزرگش کنم شبا تاصبح باید بیداربمونم براش اگ مشکلی داشته باشه چیکارکنم ولی از وقتی دوقلوهام ب دنیا اومدن محبت شوهرم ده برابر شده بچه هامم سالم و سرحالن خداروشکر زندگیم آروم ترشده قبلا مادرشوهرم یکم باهام بد بود ولی اونم عالی شده

Ɨꫝғɨꫝɨᴛʏ ɨ ℓσꪤε ʏσʊ ᴀꫝ∂ ɢσɨꫝɢ ᴛσ Ᏸε*ـ*
2731
میشه برای نی نی دار شدن منم صلوات بفرستید خیلی محتاجم😔😔😔ببخشید اسی🙏

الهم صل علی محمد و ال محمد ... عزیزم اصلا نگران نباش خدا کریمه نمی زاره بندش دلش بشکنه فقط بهش امید داشته باش و شکرش کن خودش میرسونه

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2740
بله منم خیلی خیلی میترسم ولی اول اخرش باید اتفاق بی افته بدون بچه که نمیشع ... ما یه قومی داستیم سه ...

ممنون عزیزم

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
ازبارداری نمیترسم بچه اولم ۴سالشه الان دومی رو باردارم ۴ماه

خدا حفظشون کنه

نه وسواس تربیتشو دارم  که ای خدا من چجور بچه ای میخوام تحویل جامعه بدم

تو ک آنقدر وسواس ب خرج میدی مطمئنم بوت رو خوب تربیت میکنی وسواس چیز خوبی نیست سعی کن دورش کنی از خودت

Ɨꫝғɨꫝɨᴛʏ ɨ ℓσꪤε ʏσʊ ᴀꫝ∂ ɢσɨꫝɢ ᴛσ Ᏸε*ـ*
تو ک آنقدر وسواس ب خرج میدی مطمئنم بوت رو خوب تربیت میکنی وسواس چیز خوبی نیست سعی کن دورش کنی از خود ...

انشالله که سربلند بشم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706