2737
2739
عنوان

کاش تو مامانم بودی!

| مشاهده متن کامل بحث + 1547 بازدید | 80 پست

آره شده بهم بگن. 

بچه هم بودم همه دوست داشتن مامانه من مامانشون بود. همش بهم میگفتن خوش به حالت کاش مامانه تو مامانه ما بود. منم ناراحت میشدم

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نمیدونم ازدواج الان دوست داری کنی یا نه ؟؟؟؟

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2742

نه هیچ بچه ای حق نداره اینطوری بگه یا اینطوری فک کنه 

شما به قول خودتون بزرگسالید چه ربطی به موفق بودن نبودن داره مادرشدن واقعا میگن هرکسی لیاقت نداره درسته مادربیسواد باسواد شاغل خانه دار نداره هرطوریکه باشه سعی کرده واسه بچش بهترین باشه خداروشکر هیچوقت حتی تو بچگیم اینو نگفتم وامیدوارم بچه ی خودمم همینطورباشه

2738
بمن خیلیا گفتن.....ولی من ازدواج کردمو موفقم بنظر خودم...ولی هرجور حساب میکنم شرایط مادر شدنو ندارم. ...

صحبت های دکتر هلاکویی رو گوش می دادم می گفتن واقعا برای بچه دار شدن باید به لحاظ روحی و... آماده بود

به خودم قول دادم مثبت فکر کنم💖
اره دختر جاریم وقتی بچم کوچیکتر بود زیاد میومد خونمون همیشه هم با کریه میرفت میکف کاش تو مامانم بودی ...

جالب اینجاست بعضی بچه ها به مامان خودمم میگن. مامان خوبی دارم اما توو سنی بچه دار شده بود که به لحاظ روحی آمادگی نداشت برای همین اذیت شدم...

به خودم قول دادم مثبت فکر کنم💖
2706