2733
2739

خودتون قضاوت کنید 

بخدا ما بچه اونا هستیم اما گاهی مثل این که ما باید به اونا درس بدیم. 

من واسه روز خواهر خودم خواهر ندارم اما استوری گذاشته بودم چندتا دوستامو چند تا دختر عمه هامو تگ کرده بودم که شما واسه من مثل خواهرین

حالا مامانم اومده بهم پیام داده خداروشکر چقدر تو خواهر داری پس دو روز دیگه زایمان کنی من دست تنها نیستم و اینا واقعا به یه دردیت میخورن؟ دختر خالت زایمان کرده دوستش براش چه کارا کرده و هی مقایسه میکنه 

ببینید صحبت هامونو 

من نمیدونم حسادته یا چی مامان من کلا از همه هم انتظار داره هم اهل مقایسست یه استوری گذاشتما دردسر شد. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولش کن بابا 

فراموشش کن

چرا موضوع رو بزرگ می‌کنی

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
2738

بگو مامان هرکی به آدم سلام داد که نباید توقع کلفتی داشته باشه قرار نیست حالا با یه استوری اونا بیان منو بچمو جمع کنن اونام واسه من گذاشتن منم احترام گذاشتن حالت اونا گذاشتن من برم زایمان کردن 

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99
2706