2737
2739

پیامای ناشناسو وا میکنم یسریا انقد بیشعورن ک فحشای +۱۸و فلان..یسریام بینهایت بهم لطف دارن..

چراااا تاپیک میزنید تگم میکنید فحش میدین؟

طلبی چیزی دارین ازم؟؟

واگزارتون کردم ب بالاسری🖤👌

اگر تو تاپیک کسی فحش بده که میتونی نی نی یار تگ کنی و قطع دسترسی هم میشه 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر تو تاپیک کسی فحش بده که میتونی نی نی یار تگ کنی و قطع دسترسی هم میشه 

سلام عزیزم ی سوال میگم مسائلی ک توی نت نوشته راجب دین مسیح درست هستن؟ی منبع ک ۱۰۰ درصد درست باشه بم معرفس میکنی؟

قیافه این روزای من
2738
ده بار تگ کردم میان تاپیکو میترکونن میرم اون ادمم راس راس میچرخه برا خودش!

من هر وقت یکی فحش داده ، نی نی یار 5 را تگ کردم و فرداشم دیدم قطع دسترسی شده ...همیشه رسیدگی میکنه نی نی یار 5

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

تگت میکنن فش میدن؟همونجا  نی نی یار رو تگ کن نشونش بده

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
سلام عزیزم ی سوال میگم مسائلی ک توی نت نوشته راجب دین مسیح درست هستن؟ی منبع ک ۱۰۰ درصد درست باشه بم ...

سلام عزیزم .

خب خیلی مطالب زیادی داره تو نت و خیلی هاش درسته و خیلی هاش غلط ....

در هر صورت من نمیتونم در سایت در موردش صحبت کنم .برام ممنوعه

من هر وقت یکی فحش داده ، نی نی یار 5 را تگ کردم و فرداشم دیدم قطع دسترسی شده ...همیشه رسیدگی میکنه ن ...

چی بگم والا..شاید بخاطر اینک سرشون شلوغه نمیدونم..

ایندفعه مونا تهرانیو تگ میکنم

2706