2737
2739
عنوان

میشه لطف کنید بفرمایین مشکلتون با بنده چیه؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن گلم❤

شکر⁦❣️⁩

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
2728
@gisoo1377     @o_mina     شرور ترکید😐

بترکه ولش نمیکنم قسم خوردم خیلییییی پرو شده ی درسی بهش بدم بفهمه کی ب کیه 

میگه میخوام بترکم بزار اینارو فحش بدم😕ینی چی

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
@gisoo1377     @o_mina     شرور ترکید😐

لینک ناشناستو بردار عزیزم نیاد فحش اینا بده یا اگرم داد اسکرین بگیر از فحشاش بده من کارش دارم

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
بترکه ولش نمیکنم قسم خوردم خیلییییی پرو شده ی درسی بهش بدم بفهمه کی ب کیه  میگه میخوام بترکم ب ...

چقدددد مزخرفه ینی بخدا من ان شدم دیدم میگ من ک میخوام بترکم بذا فحششون بدم بیشعووووور

2738
چقدددد مزخرفه ینی بخدا من ان شدم دیدم میگ من ک میخوام بترکم بذا فحششون بدم بیشعووووور

از اینجا بی در و پیکر تر نیس

کسی ک تا این حد مشکل اعصاب روان داره سریع باید بترکونن دیگه برعکس من ب کتفمم نیس🤣🤣ولی باهاش کار دارم 

مطمئنم خودش فحش داده گفته دختره .ج...ش 

جدی؟خب بده نی نی یارا پیگیری کن دیگه 

چشم😁

این چجوری ی روز عضو شده این همه تاپیک زده

تاربخ عضویتشو زده ۵/۱۳

این چجوری ی روز عضو شده این همه تاپیک زده تاربخ عضویتشو زده ۵/۱۳

بذا میگم داداشم تو وزارت اطلاعاته تهشو درمیاره

بقول تو هرچیم نگی بدتر پررو میشه

کافی فقط موقعیت مکانیشو بفهمن

2706