2733
2739
عنوان

درمان شقاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1204 بازدید | 24 پست
اره بخدا من سه روز دردکشیدم یه امپول فشار نزدن همشم میگن طبیعی خوبه و فلان همش الکیه..من هنوز 20سالم ...

به جاش به من سه تا آمپول فشار زدن حتی دردم هم نگرفت 😄😄😄😄

آخرشم سزارین شدم

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
بند ناف دور گردن بچه پیچیده بود داشت خفه میشد دکترم هول شده گرفته دست بچه رو کشیده عصبش کشیدگی پیدا ...

خدامرگم بده.......میباس شکایت کنین عه عه خدانگذره ازشون بچه ی نادون خدارو چکارکردن

ما را ناراحت میکنند،انگار که ما خوشحالیم😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زایمانت چی بود؟ شقاق از چی میاد؟

شقاق بیشتر بخاطر بارداری.... و مشکلات عصبیه زیاده... و یبوست شدید.... زایمان طبیعی باعث بدتر شدنش میشه... 

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
2728

یچیز دیگه هم واسه شقاق عالیه   شیاف رکتاملیس

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐

شقاق درمان قطعی نداره چندوقت دیگه تایکم یبوست بگیری باز شروع میشه من بعد سه سال هنوز خوب نشدم 

نه نتها من حتی بعضیا ازآشنایامون که لیزر عمل کردن هم خوب نشدن متاسفانه

خدایا آن ده که آن به 

اسی ضخمتو دیدی من آینه گڋاشتم دیدم ی خط بود ک مدفوع کردنی باز میشد یعنی پدرمودرآورد دوسال درگیرش بودم هر از گاهی یبوس میشم زخم میشه ولی ن در اون حد مال من بخاطر رابطه مقعد بود🙈

2738

سلام دوستان منم حیفم اومد تجربمو بهتون نگم انشاا... برای شما هم کمک کننده باشه منم شقاق و بواسیر خیلی شدید و با زخم کهنه چندین ساله شقاق حداقل دو طرف دارم که مدتی بود خیلی اذیت و خونریزی و درد داشتم حتی نمی تونستم خودمو بشورم.اما با پماد ام جی باریج روزی دوبار  سه روزه زخمم بسته شد ولی هر جور شده در کنارش ملین بخورید صبح ها دو لیوان آب گرم و در طول روز بطری دستتون باشه که پماد کارشو بهتر انجام بده بعد ۳ روز که درد و خونریزی قطع شده و من در کنارش قرص پایلکس رو هم طبق دستور داخلش شروع کردم که همزمان شروع کنید بهتره پماد ام جی باریج خودش۶ عدد اپلیکاتور خیلی کمک کننده هم داره که می تونید پماد و راحت داخل مقعد بزنید روی اپلیکاتور هم با خود پماد چرب کنید که برای داخل زدن راحت تر بشه، آب ناشتا ولرم یادتون نره.امیدوارم همه از این درد نجات پیدا کنید.