2733
2734
عنوان

درمان شقاق

1204 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها من دوماه و نیمه که زایمان کردم که تا هفته پیش اینقدر درد داشتم وقتی میرفتم دستشویی که میمردم.حاضر بودم بمیرم دستشویی نرم.دستشوییم میگرفت میترسیدم برم از ترس.نه میتونستم بشینم نه بخوابم خیلی بد بود نمیدونستم چطورمه تا اینکه طاقت نیوردم رفتم دکتر و معاینم کرد گفت شقاق شدید داری خیلی ترسیدم دارو داد و علاوه بر اون کارهای دیگه انجام دادم خیلی تاثیر داشت و طی پنج روز بهتررر شدم

ما را ناراحت میکنند،انگار که ما خوشحالیم😏

خدا خیرت بده منم میترسمفکر کنم دارم ولی 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علائمت چیه من فقط  خارش شدید دارم هیم فکر میکنه بی اختیاری مدفوع دارم از بس میخاره و میسوزه 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728

منم اومدم اینجا تااطلاعات رو برای دیگران بزارم انشاالله که زودتر خوب بشن...اگه تاثیرشو دیدید منوهم دعاکنید.. روغن زیتون نارگیل مورد بنفشه وژل الوعه ورا روباهم خوب قاطی کردم ودرطول روز سه مرتبه میزدم.روزی یکبار هم توی اب جوشیده سرد شده باسرکه مینشستم وووو پماد انتی فیشر باریج رو که دکتر داده بود هرشب میزدم یعنی همش دعا میکنم برای دکتره خداخیرش بده.امیدوارم که بدرد شماهم بخوره

علائمت چیه من فقط  خارش شدید دارم هیم فکر میکنه بی اختیاری مدفوع دارم از بس میخاره و میسوزه&nbs ...

علایمم این بود که وقتی میرفتم دستشویی ازدرد و سوزش نمیتونستم درست بشینم میباس بلندشم خم بشم تا دستشویی کنم ببخشید..بعدشم که از سوزش زیاد نتونستم بخوابم و بشینم

2738
علایمم این بود که وقتی میرفتم دستشویی ازدرد و سوزش نمیتونستم درست بشینم میباس بلندشم خم بشم تا دستشو ...

مرسی 

من همش حس میکنم بی اختیار از خودم موگدفکع میاد یا حس میکنم نجسم

خدا لعنتشون کنه که قرن ۲۱ هنوز بلد نیستن بدون ناقش کردن زائو یا نوزاد بچه رو طبیعی بدنیا بیارن بعد ا ...

اره بخدا من سه روز دردکشیدم یه امپول فشار نزدن همشم میگن طبیعی خوبه و فلان همش الکیه..من هنوز 20سالمه بخدا زانودرد شدم مهرهای کمرمم دردگرفته

چکار کردن چطورش شد نچنچنچ خدا مرگیشون بده

بند ناف دور گردن بچه پیچیده بود داشت خفه میشد دکترم هول شده گرفته دست بچه رو کشیده عصبش کشیدگی پیدا کرد هم کوچکتار از اونیکی موند هم تا نصفه بالا میا 

2706