2737
2734
عنوان

لاغری با بادکش و ماساژ با روغن

8098 بازدید | 12 پست

سلام خانمها کسی تا حالا با بادکش شکم و پهلوی خودشو لاغر کرده؟ تاثیر داشته؟ وقتی لاغر شدین دیگه چاق نشدین؟ یکی از دوستام مربی باشگاهه خودش انجام داده و خیلی توصیه کرده من چاق نیستم سه کیلو اضافه وزن دارم که میخوام بابادکش شکم و وپهلو رو لاغر کنم.میخوام ببینم کسی تجربه شو داره؟

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چيه داستانش ؟ باشگاه دوستت كدوم شهره؟ نكنه با دستگاه lpg

من خوزستانم.نه دوستم که مربی باشگاهه خودش انجام نمیده پیش یه خانمی انجام داده خیلی هم سرش شلوغه.تعریف میدن

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
من ده کیلو شایدم پونزدع کیلو اضافه وزن دارم،،،،شوهرم میگه چاق شو،،،،حالا سه کیلوی شما که چیزی نیس،،، ...

این خانم سرش شلوغه من می ترسم برم هزینه کنم بعدش دوباره چاق شم

من خوزستانم.نه دوستم که مربی باشگاهه خودش انجام نمیده پیش یه خانمی انجام داده خیلی هم سرش شلوغه.تعری ...

منم خوزستانم كدوم شهره

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
2738

منم بادکش کردم حدود ۱۷ جلسه هر روز شکم پهلو گاهی هم پشتمو برای رفع خستگی مینداخت

اول با روغنی که خودش داشت چرب میکرد مخلوطی از روغن‌های گرم بود سیاهدونه نارگیل و... که هم از التهاب جلوگیری می‌کنه هم سفت میکرد 

من خیلی راضی بودم و قسمت خویش اینه که بعد دوسه ماه یهو کلی سایز کم می‌کنی من نه رژیم داشتم نه ورزش دیدم کلی لاغر شدم 

بعد بادکش شکممو پلاستیک و گن میبستم می‌گفت یکساعت ولی من چند ساعت میبستم

منم بادکش کردم حدود ۱۷ جلسه هر روز شکم پهلو گاهی هم پشتمو برای رفع خستگی مینداخت اول با روغنی که خو ...

سلام عزیزم

سوال داشتم درمورد بادکش

ممنون میشم اگر لطف کنیدجواب بدید  

در حال تثبیت وزن😎