2737
2734
عنوان

کی همش نیشاش بازه😂

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 90 پست
کوک درونتو زنده کنی حله ی اهنگ شنگول بزار وسط خونه قرش بده😂😂از همین کارم ی خاطره دارم افتضاح ما تو ...

چ باحال کودک درونت خیلی فعاله چندسالته عزیزم

نه توآنی که همانی ،،،نه من آنم که تودانی☺

من همین امروز صبح...داشتم خط و نشون میکشیدم واسه آقامون.این خندید منو مسخره کنه خواستم واقعا جدی باشم ولی لامصب به خودمم خندم گرفت😅😅😂

یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری...راضی به همین چند قلم مال خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همین امروز صبح...داشتم خط و نشون میکشیدم واسه آقامون.این خندید منو مسخره کنه خواستم واقعا جدی باش ...

😂😂😂من دیگ نمیتونم ب این بازی کثیف ادامه بدم ی جا باید نیشای خرکی مو ببندم یانه

2728
کوک درونتو زنده کنی حله ی اهنگ شنگول بزار وسط خونه قرش بده😂😂از همین کارم ی خاطره دارم افتضاح ما تو ...

واااااای 

من مجردیم تو خونمون یکی از درای تراسمون مثه آینه بود.با آبجیام گروهی دنس میکردیم.کفش پاشنه بلند و شرتک میپوشیدم جلو آینه قر میدادم واسه خودم...یبار همینجور وسط رقص نگام افتاد به راه پله دیدم بابام وسط راه پله ها واستاده داره تگام میکنه.نگو کارم داشته من اصلا نشنیدم خیلی خجااالت کشیدم😂😂😅😅😅😅😅

یکی دو سال پیشم جلو شوهرم همین اتفاق افتاد😅😅

😂😂😂من دیگ نمیتونم ب این بازی کثیف ادامه بدم ی جا باید نیشای خرکی مو ببندم یانه

من در حالت کلی خیلی غرغرو ام همشم ایراد میگیرم...ولی شوهرم یموقع ها نمیذاره خندمو درمیاره

واااااای  من مجردیم تو خونمون یکی از درای تراسمون مثه آینه بود.با آبجیام گروهی دنس میکردیم.کفش ...

منم کوچیک ک هدفون میزاشتم تو گوشم و بلند بلند باخودم مث دیوونه ها حرف میزدم خونمون بزرگ بود ی شب ک مامانم خوابید گفتم بهترین فرصتع برم اهنگ گوش بدم داشتم با خودم حرف میزدم و بلند بلند اهنگ گوش میدادم از طریق هدفون بعد دیدم یکی مث جن بالاسرمه یهو فهمیدم مامانمه اینقو ترسیدم یهو دوییدم رفتم تو شکمش نگو هی صدام میزده نمیفهمیدم اینم دیده سرجام نیستم اومده دنبالم 

2738
من در حالت کلی خیلی غرغرو ام همشم ایراد میگیرم...ولی شوهرم یموقع ها نمیذاره خندمو درمیاره

غرغرو ک عیب نیس😂منم راه میدم غر میزنم لباس میپوشم غر میزنم این ک برعکسش باشی همش نیشات باز باشه بده😂من ک وسط غرغر یهو ب خودم میام میبینم کف اتاق غش کردم😂دلیلشم نمیدونم ک چرا

من ۵شب بعد از عروسیم ی دعوای شدید کردم با شوهرم گوشیشو زدم دیوار شکوندم  شوهرمم نشست زار زد خد ...

بخاطر گوشیش گریه میکرد؟😂

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
منم کوچیک ک هدفون میزاشتم تو گوشم و بلند بلند باخودم مث دیوونه ها حرف میزدم خونمون بزرگ بود ی شب ک م ...

هدفون میذاشتی دیگه چرا با خودت حرف میزدی؟؟؟؟😂😂😂

چی میگفتی؟...ادم هدفون میذاره با آهنگ آواز میخونه😀

2706