2726
عنوان

کی همش نیشاش بازه😂

640 بازدید | 90 پست

تا حالا شده که وسط دعوایی باشید و واقعا دعوای بدی باشه و باید شما ژست عصبانیت بودن ب خودتون بگیرید ولی یهو از خنده منفجر بشید؟ میشه بگین برای رفع نیشه باز باید چکرد😂😂😂 اگرم خاطره ای از این بابت دارید بگید من که با مامانم خیلی جر و بحث میکنم ولی چشم و ابرو ک میره میزنم زیره خنده و کله آبرو و هیکلم ب باد میره مثلا عصبانیتی گفتن خشمی گفتن 🤦‍♀️نمیشود که نمیشود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🤚

خیلی بده خیلی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728

من....کاش یکم یاد بگیرم یوقتایی جدی باشم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

من ۵شب بعد از عروسیم ی دعوای شدید کردم با شوهرم گوشیشو زدم دیوار شکوندم 

شوهرمم نشست زار زد خدااااااااااا یعنی مثل ابر بهار گریه میکردا

دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم ترکیدم از خنده😁😁😁

من هیچوقت نمیتوتم‌ جدی باشم همیشه خندم میگیره 

مثل منی بخداا من دو حالت بیشتر ندارم یا نیشام بازه یا دارم گریه میکنم کلمه ی عشق و محبت و خشم و عصبانیت تو ساختار و سیستم بدن من سازگار نیست اصلا

خوبه ک ناراحتی پیش نمیاد

😂😂😂😂نه بابا باز من دنبال اینم لااقل ی ناراحتی پیش بیاد طرف ب خودش بگیره حتی نمیتونم یه ثانیه نخندم که مثلا یوختایی میگم فلانی رو دیدم اینکارومیکنم محل نمیدم بهش اینو میگم باصدای بلند میگم چرا اینکاروکردی ولی وقتی میرسم بهششش وااای خیلی از ادمای دورم سر همین ویژگیم پررو شدن

2706