2733
2734
عنوان

بچه ها وحشتناک ترین اتفاق توی هواپیما یا آسانسور😩

| مشاهده متن کامل بحث + 1636 بازدید | 59 پست

من از پله برقی میترسم خیلی

هواپیماهای فوکر خیلی داغونن آمار سقوطشون بالاس ولی هنوز استفاده میشه ازشون 🙄

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه روز رفتم  آرایشگاه کارم که تموم شد سوار آسانسورشون شدم،مجتمع کلا کار آرایشی بود،عاغا برق رفت،منو میگییی وحشت کردم،نمیدونستم باید چیکار کنم ،آنتن گوشیمم رفته بود،دوسه تا از واحدها هم موزیک گذاشته بودن،همینجور میکوبیدم به در آسانسور ولی مگه کسی میشنید😩😩همش میترسیدم هوا کم بیارم،وقتی هم استرس میگیرمااا دل‌پیچه میشم وااااای دردم دوتاشد،انقدر داد زدم تا بالاخره یکی از صاحب واحدها شنید زنگ زد مدیر ساختمون اومد و با کلید مخصوص آسانسور درو باز کرد

2728
من از پله برقی میترسم خیلی هواپیماهای فوکر خیلی داغونن آمار سقوطشون بالاس ولی هنوز استفاده میشه ازش ...

ولی میگن تنها هواپیماهایی هستن که اگر موتورشون خاموش شه میتونن فرود سالم داشته باشن

2738
ولی میگن تنها هواپیماهایی هستن که اگر موتورشون خاموش شه میتونن فرود سالم داشته باشن

نشنیده بودم 🙁

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

خیلی کوچیک بودم‌تنهایی اسانسور سوار شدم خاستم برم بیرون زورم‌نمیرسید درشو باز کنم هیچی دیگ از اینایی بود ک بعد چن دیقه برقاش خاموش میشد من مونده بودم اون تو برقام رف وای خدا قلبم عین چی میزد هنوز ک هنوزه از تاریکی خیلی میترسم

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

تا حالا تو پرواز اتفاق بدی برام نیفتاده تو آسانسورم برای خودم اتفاقی نیفتاده ولی چون برای کسی افتاده و اونجا بودم از باز و بسته شدن درش میترسم ولی اتفاقو نمیگم چون بده هم حال خودم بهم میریزه هم بقیه