2733
2734
عنوان

بچه ها وحشتناک ترین اتفاق توی هواپیما یا آسانسور😩

| مشاهده متن کامل بحث + 1636 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ن من خیلی خوش بودم دور از هر غمی... شاگرد اول دانشگاه و و و و... اما الان ب حدی داغونم و حالم بده ...

من تا دلت بخواد اشک میریزم😉

آبجی ناراحت نباش برای چیزی به فکر حل کردن و راهکارش باش

من خودم هم افسرده یا ناراحت نیستم فقط خیلی خشک هستم و کم حرف 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
من تا دلت بخواد اشک میریزم😉 آبجی ناراحت نباش برای چیزی به فکر حل کردن و راهکارش باش من خودم هم اف ...

گریه خوبه نمو خارجی ناراجتیه...

هعی زندگی سختتر از اونیه ک ادم تصورشو میکنه...

خب پس از این افراد درونگرایی...

شیطنت خوبه الان ک مخصوصا سنته...

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2738
من برای ام آر آی سرم رفتم تو دستگاه خیلی ترسیدم

من فوبیای اونو دارم خعلی وحشتناکه چحوریه یکم تعریف کن 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

منم رفتم یعنی خیلی ببخشید شاشیده بودم تو خودم ام آر آی با تزریق بود قبلشم رگمو بزور پیدا کرده بود دستام کبود فشارم افتاده بود از قبلش حالا جالبی نداشتم 

حالا من تو شجاعت تو فامیل معروفم از کمتر چیزی میترسم ملخو میگیرم تو دستم انواع اقسام وسایل بازی رو سوار میشم

منم رفتم یعنی خیلی ببخشید شاشیده بودم تو خودم ام آر آی با تزریق بود قبلشم رگمو بزور پیدا کرده بود دس ...

وقتی میری اون تو چجوریه حس خفگی نداره من عزیزم رفته بود میگفت تو اون هدفون ک رو گوشت میذاری یه صداهای وحشتناکی میداد ک خدا میدونه 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

منم از پله برقی خیلی میترسم وقتی که سوار و پیاد میشم سرم گیج میره حالم بد میشه یبار گیر کردم داشتم پرت میشدم پایین یکی اومد منو بگیره خودشم ول شد خیلی بد بود تا تونستیم خودمونو جمع کنیم

من از سرسره ابی خیلی میترسم کابوس شده برام سوار شدم شنام بلد نیستم توش نفسم داشت میگرفت بدترین حسه هیچکاری ام نمیتونستم بکنم چون گیر میکردم بعد افتادم تو اب اگه نجاتم نمیدادن غرق شده بودم اه اه

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  

هیچ دور از جون من که فکر کردم تو قبر رفتم،فقط حواس خودمو پرت میکردم به بچه هام فکر میکردم هی الکی خودمو آروم میکردم،فکرکنم ده دقیقه اینا طول کشید