2733
2734
عنوان

بیاین عیدی بهتون بدم😍🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 6672 بازدید | 1051 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یدونه ایته الکرسی واسه من بخون لطفا💚❤

منم ۵تا صلوات واست فرستادم:)))🌸

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2742
چشم🌹❤

اول سالمتی وظهمور امام زمان دوم

واسه منم ازته دل دعا کن خدا ی دخترسالم بهم بده خواهر که ندارم شوهرمم خواهر نداره انشاالله اگه لایق باشیم بهمون بده ۱۱۰تا یا علی عیدتم مبارک 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏

عزیزم عیدت مبارک باشه واسه من خیلی دعاکن واسه کنکورم از جد بزرگت کمک بخواه واسه شوهرمم خیلی دعا کن زندگی خیلی خوبی درکنارش داشته باشم توام با ارامش هنیشه سالم باشیم منم واستون دعامیکنم انشاالله هرچی میخوایین از خدا بهتون بده

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...
عزیز دلم من مثل شما سادات هستم.. ممنون میشم اگه برام دعا کنی

یالا عیدی بده توام 😅😘

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...
2740

پدر من خیلی در معرض خطر کروناست میشه برای سلامتیش و سلامتی خودم و مادرم ی صلوات بفرستید ممنونم💖😙

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍

@seyed12    

@seyed    ‍ 

@seyedefateme    

@seyed2    

@seyed6818904   تاتونسم سید اد کردم سیدا اگ خانوم هستین جواب بدین ما عیدی میخواییم

2706