2737
2739
عنوان

بچه ها واسه کنکور باید

229 بازدید | 37 پست

کتاب های دهم یازدهم دوازدهم رو بخونم دیگه؟

بعد توی یک روز چند درس بخونم یا یه درس؟

بلد نیستم واقعیتش ۱۰ سال دور بودم

هرچیزی میدونین به دردم میخوره بکین لطفا

میخوام انسانی کنکور بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره کتاباتو بخون تستم بزنی کمکت میکنه 

تو روز چند تا بخونی میرسی دوره هم بکنی اگه تکی بخونی دیر تموم میشه ولی با دقت بخون موفق باشی

بحث نمیکنم هرچی تو بگی همون درسته  افسردگی محصول زیاد فکر کردنه اگه میخای شاد باشی بهتره دیوونه وار زندگی کنی  اگه درباره هرچیز فکر میکنید بنده ذهنتونید تا از این بردگی بیرون نیاید خوشبخت نمیشید  
2728
هر روز هر درسی رو کم بخون ولی همه رو بخون ن اینکه ی روز فقط ی درس رو بخونی

همروو؟؟؟😳😳😳😳

۱۳ ۱۴ تا کتابههه حد اکثر روزی سه تا درس باید بخونه

بحث نمیکنم هرچی تو بگی همون درسته  افسردگی محصول زیاد فکر کردنه اگه میخای شاد باشی بهتره دیوونه وار زندگی کنی  اگه درباره هرچیز فکر میکنید بنده ذهنتونید تا از این بردگی بیرون نیاید خوشبخت نمیشید  
به امید خدا عزیزم.کتاب تست باید بخرم؟

هم میتونی بخری هم میتونی از کانالای تلگرام کنکوری دانلود کنی اینجوری هم خیلی خوبههه و به صرفه تره

من خیلی سبز و گزبنه دو پیشنهاد میکنم بهت

آره کتاباتو بخون تستم بزنی کمکت میکنه  تو روز چند تا بخونی میرسی دوره هم بکنی اگه تکی بخونی دی ...

بعد یه چیز دیگه اینکه مثلا امروز ۳ تا از کتابارو خوندم؛فردا همونارو ادامه بدم یا کتابای دیگه رو؟

2740
یعنی همه درسارو هر روز بخونم؟؟؟

راستش من تجربی بودم درسی مثل زیست همیشه و هر روز یاید خونده میشد 

عمومی هارو دوتاشو ی روز بخون دوتاشو روز بعدش 

ولی درسا انسانی رو نمیدونم چجورن ک بهت بگم

ولی اگه هر روز از هرکدوم کار کنی خیلی خوبه درصد فراموشی میاد پایین 

ی دوقلو دارم به اسم آرین و آریا❤️
هم میتونی بخری هم میتونی از کانالای تلگرام کنکوری دانلود کنی اینجوری هم خیلی خوبههه و به صرفه تره م ...

کانالی چیزی داری بهم بدی؟خیلی سبز و گزینه دو بخرم یا میتونم دانلود کنم

همروو؟؟؟😳😳😳😳 ۱۳ ۱۴ تا کتابههه حد اکثر روزی سه تا درس باید بخونه

من رو کنکور تجربی گفتم تو پست بعدم هم ک گفتم از کتاب های انسانی خبری ندارم 

سه چارتا درس هم فایده ای نداره روزی درصد فراموشی میره بالا

ی دوقلو دارم به اسم آرین و آریا❤️
بعد یه چیز دیگه اینکه مثلا امروز ۳ تا از کتابارو خوندم؛فردا همونارو ادامه بدم یا کتابای دیگه رو؟

نه عزیزم واسه خودت برنامه ریزی کن مثلا امروز سه درس از اقتصاد و دو درس از منطق و یه درس از دینی بخون

فردا سه درس از تاریخ و دو درس از روان... اینجوری برنامتو بنویس میتونی زنگ بزنی کانون واست برنامه بریزن

برای موفقیت استارتراللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

برای سلامتی همسرم دعا کنیدامروز گف بدن درد دارم‌‌ مادرشوهرمم حال خوشی نداره مادربززگ همسرمم فوت کردع بخاطرکرونا منم دیزوز بدن درد داشتم‌بهترم فقط همسرم خوب شه   

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم من به دستان خدا خیره شدم‌معجزه کرد❤