2737
2734
بچه ها من برای کالسکه از مارک استوک خیلی خوشم اومد ولی ٧ میلیون بود من even flo گرفتم هنوزم استفاده نکردم ببینم چطوره گهواره first year گرفتم خیلی راضیم
نازدونه دختر مامان و بابا ما دوستت داریم، خودمون خواستیمت، تا وقتی هم خدا بخواد در کنارتیم نگین دختر نازم ٢٧ تیر اومد به این دنیا
اینم بگم گهواره رو من از بهار گرفتم ٦٤٥ ولی تیراژه داشت ٥٩٠
نازدونه دختر مامان و بابا ما دوستت داریم، خودمون خواستیمت، تا وقتی هم خدا بخواد در کنارتیم نگین دختر نازم ٢٧ تیر اومد به این دنیا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام برای لباس نوزادی، الآن لباسای ایرانی خیلی خوبی اومده. من این مارک ها رو امتحان کردم: غنچه تاپ لاین آشور آدمک به آوران هم کاملا نخی هستن، هم پرز ندارن، هم مدلهای خوبی دارن، هم اگه 100 بار هم شسته بشه، هیچ تغییری نمی کنه. مخصوصا "تاپ لاین" که تنوع مدل هاش هم خیلی زیاده
خدایا شکرت .... خدایا بهم صبر و ظرفیت و عافیت و برکت بیشتری بده، تا بیشتر و بهتر قدر نعمت های تو رو بدونم ... خدایا شکرت
2742
اردیبهشتی جان پاساژ مهتاش توی بازار پشت مسجد شاه هستش، بگی بین الحرمین همه میشناسن یه پاساژ لوازم التحریر فروشی هست که طبقه بالاش سیسمونی فروشیه، من از امپراطور خرید کردم، تخت و کمدش رو اول میخواستم سفارش بدم بعد پشینون شدم چون نمیدونستم چی میخواد از اب در بیاد، من از فروشگاه سلطان کوچولو توی خ جامی گرفتم ،کالسکه و کریر رو هم مارک گراکو ، بله منظورم همون فروشگاه رومینا توی خیابون بهار هستش
خودم یه نی نی دارم.....اما دعای اول و آخرم واسه نی نی داداشمه که سندرم داره، اگه دوست داری تو هم یه صلوات واسه شفاش بفرست
نگین جون گهواره کنار تخت مادر گرفتی ؟؟ من موندم وقتی تخت نوزاد نوجوان میخوام بگیرم تخت پارکم بگیرم یا بهتره گهواره کنار تخت مادر بگیرم ؟؟؟ مهرینا چه بردی کردی بهترین مارکو تو ارزونی گرفتی .ای ول . ماری جون ممنون از توضیحاتت . امروز رفتم ارمغان کودک .نی نی سالن .توکا چوب .ماکسی کوزی رو دیدم .تو ارمغان و نی نی سالن با مارک کنکورد واسه کالسکه و کریر و صندلی غذا اشنا شدم .کالسکه های کنکورد محشره و کریرش از اون بهتر ولی با هم میشد 5 میلیون و من اینقدر نمیخوام هزینه کنم چون کاربرد کالسکه در حدی نیست که خیلی استفادم بشه .هم خودم وسیله دارم هم همسرم .یه مدل تو مکسی کوزی دیدم فعلا کاندیده .ولی کالسکه پیر کاردین با کریر رورویک ساک آغوشی میداد 2250 .کالسکه ش خیلی مقاوم بود.میشد چونه زد که فقط کالسکه و کریر رو بردارم و باقی قطعه ها رو نخوام .چون لازم ندارم . نظرتون راجع به پیر کاردین چیه با این قیمت ؟؟ احتمالا اغوشی و ساک و رورویک رو نخوام حدو د 1800 بشه .
خانومی حضور ذهن ندارم کلی از اون مغازه خرید کردیم رو هم شد ٤ و خورده ای ولی فه کنم ٢ و خورده ای اردی بهشت جان گهواره پایه دار کنار تخت که حالت کریر هم هست یعنی گهواره از پایه ش جدا میشه فقط یه کم برا این ور و اون ور بردن بزرگه من مسافرت برم میبرم
2738
اردی بهشت من تخت نوزاد نوجوان گرفتم و گهواره تخت پارک نگرفتم
مامانای مهربون شوینده و بهداشتی چی پیشنهاد میکنید که هم قیمت مناسبی داشته باشه هم کیفیت خوب.شامپو،صابون،لوسیون بدن، روغن ماساژ،دستمال مرطوب،پودر بچه و .....
دخترم،از تو موجودی خواهم ساخت مقاوم چون فولاد که هیچکس نتواند تو را خم کند. دختر من،کسی خواهد بود که نمیگذارد انتخاب شود او همیشه انتخاب میکند
اردیبهشت من برای نی نی تخت نوزاد نوجوان و یه گهواره روبا گرفتم ، sa2ra جان قیمت مناسب جانسون خوبه یکم قیمت بالاتر بی بی کوکول از اون بالاتر مادرکر از همه بالاتر ماستلاست، من بی بی کوکول گرفتم ایتالیایه و من از بوش خیلی خوشم اومد، ماستلا خیلی حرفیه ای و به هیچ عنوان حساسیت زا نیست و اما بوی خیلی خوبی نداره، رنج قیمت بی بی کوکول هم تیکه ای تقریبا 24 تومن هست
خودم یه نی نی دارم.....اما دعای اول و آخرم واسه نی نی داداشمه که سندرم داره، اگه دوست داری تو هم یه صلوات واسه شفاش بفرست
Sa2ra من خودم شوینده جانسون گرفتم و یکی دو مورد ماستلا گرفتم ولی اینم شنیدم که محصولات شوینده هر کشور با پوست و موی مردم همون کشور سازگار من با روغن بچه جانسون دخترمو ماساژ دادم جوش زد ولی با فیروز نه
2706