2737
2734
دوستای گلم من شروع کردم به گشتن در بازار قیمت ها و جنسهارو میخوام سبک سنگین کنم بعد شروع به خرید کنم .دوست دارم شما هم اگه جنس خوبی رو با قیمت مناسب و از جای مناسب خریدید به ما هم بگید .نمیشه به حرف فروشندگان اطمینان کرد هر کی از جنس خودش تعریف میکنه. بهم کمک کنیم تا بتونیم یه سیسمونی شیک و مفید و مقردون به صرفه جمع کنیم .
ببین لباسای نینی حتما جنس خوب باشه که بچه دچار حساسیت نشه به نظر من اگه مثلا سه تا مادر کِر بگیری بهتر از اینه که با همون پول ده تا ایرانی بخری اگه هم خواستی ایرانی بخری حتما دقت کن که نخی و نرم باشه پرز دار نباشه چون پوست بچه لطیفه دچار حساسیت نشه
Daisypath Anniversary tickers
امشب رفته بودم خیابون بهار کلا واسه چرخیدن و قیمت گرفتن .از صاحب مغازه پرسیدم کالسکه مارک خوب چی معرفی میکنی گفت پیر کاردین عالیه .خودشون داشتن رفتیم فروشنده بهمون تمام توضیحات رو داد .کالسکه مدل 2014کریر ساک پوشک روروءک آغوشی با هم 2250 قیمت داد .قیافه و کارایی های که گفت به نظرم خوب بودن و اینکه 5 تیکه این قیمت در میاد .ولی ایراداش این بود که من روروءک نمیخوام و اینکه کالسکه وقتی جمع میشد هنوز خیلی بزرگ و حجیم بود .شما نظرتون درباره این مارک و قیمت چیه .مارک بهتر چی سراغ دارین .کالسکه از کجا بگیرم بهتره که هم جنس اصل و خوب گیرم بیا هم به قیمت ؟؟؟ ممنونم اگه این تاپیک رو همراهی کنید .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کالسکه مکسی کوزی هم از نظر ایمنی و استیبل بودنش حرف نداره قیمتش یادم رفته حدود چقدره کریر مکسی کوزی عالیه میتونی تا یک سالگی به عنوان صندلی ماشین استفاده کنی حدود ۹۰۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰۰ تومن هستش
2728
مرسی مامی دردونه .در مورد لباس نکته خوبی رو گفتین .ولی لباس رو البته بدون اطلاع از این نکته که شما گفتین قبلا تکه تکه خرید کردم .همه خودم هم مادرم تصمیم دارم دیگه لباس نخرم تا خودش بدنیا بیاد .بقیه شو بعدها بخرم .از نظر لباس تکمیلم .البته توضیح شما برای دوستای دیگه هم قابل توجه هست . در مورد کالسکه نظرتون چیه ؟ ما ماشین داریم .از یه طرف میگم یه کالسکه بگیرم جمع و جور و سبک که تو ماشین و برای مسافرت خیلی جا نگیره از طرفی کالسکه هایی که چشم میگیره و دلم میخواد بزرگن خیلی
کالسکه ای که منم گرفتم بزرگه البته ولی ایمنی خیلی بالایی داره ببین برا کالسکه اگه تونستی یه سر حتما برو فروشگاه ارمغان کودک تو خیابون ولیعصر روبروی پارک ملت مدلای زیادی داره و خیلی خوب راهنماییت میکنن من وقتی رفتم اونجا اکثر خریدامو کرده بودم بعد با خودم گفتم کاشکی اول اومده بودم اینجا رو هم یه نگاه مینداختم تخت و پارک هم زیاد داره صندلی غذا زیاد داره
2740
ولی مکسی کوزی هم خیلیییی خوبه و جزو بهترینهاست البته جمع که میشه خیلی هم کوچولو نمیشه موقع خرید به وزن کریر خیلی توجه کن که سنگین نباشه چون یه چیزیه که باید با دست حملش کنی و باید توانایی حمل اون مقدر وزن رو داشته باشی
نمیدونم دقیقا مال کجاست ولی خوب یکی از بهترینهاست البته یه بن خدا میگفت اینجور کالسکه ها برا پیاده روی تو اروپا خوبه نه تو ایران که اصن پیاده رو نداره و باید هی از اینور خیابون بری به اونور راستم میگفت من که فک نکنم زیاد استفاده کنم مگر برا مسافرتها
2706