2733
2734
عنوان

لباس کوردی بهم میاد؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3313 بازدید | 273 پست
اره عزیزم. حتی کوردیم میرقصیم 

آهنگهاتونم توی سبک کوردیه؟مال کدوم شهرهستین؟

مهربونا وقشنگایی که امضام رو میخونین میشه واسه خونه دار شدننمون ***صلوات ***بفرستین🏠🏡🏤 .. ان شاالله هرچه زودتر خونه بخریم..واقعا سخته ..۹ساله مستاجریم..هرکی امضامو خوندلایک کنه منم یه صلوات مهمونش کنم...من اصلا امضا نداشتم ولی زیادشنیدم که توی نی نی سایت دعاها برآورده میشه امیدوارم منم لایقش باشم..دوستون دادم گلا🎀🎉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

واقعا که بعضیا فرهنگشون تربیت خانوادگیشون از حرف زدنشون مشخصه😕من‌شما رو دیدم البته ن کامل خوشگل بود ...

بله عزیزم همین طوره 

لطف دارین شما گلم😚😍😚😍

خدایا شکرت 🙏🏻
2731
بختیاریم شهرکرد. ساکن اهواز. کورد نیستیم ولی کوردی میرقصیم حتی عربیم میرقصیم البته بعد اینکه یه عا ...

میگم چ طوری خط چشم رو پشت پلک انقدر نازک‌کشیدی؟من هر‌ کاری میکنم بازم نازک درنمیاد

امضام جعل شده انگشت میزنم  
میگم چ طوری خط چشم رو پشت پلک انقدر نازک‌کشیدی؟من هر‌ کاری میکنم بازم نازک درنمیاد

این یه مدل از خط چشامه.

اون عکسه که اول فرستادم هولین بارم بود خط چشم داخل چشم کشیدم همیشه اینطوری میکشم