2726
عنوان

لباس کوردی بهم میاد؟+عکس

3311 بازدید | 273 پست

سلام.

چند روز دیگه عقد کنونه خواهرمه.

میدونم میاید سرزنش میکنید ولی خب دست من که نیست بزرگ ترها مراسم رو چه کرونا باشه چه نباشه میگیرن.منم که اگه نخوام برم سرکوفت اینکه خواهر بزرگه ازدواج نکرده کوچیکه ازدواج کرده و انگ حسودی میزنن.خواستم اینارو بگم که نخوردیم برای کروتا تو عروسی

ما بختیاری هستیم.منو دختر خالم تصمیم گرفتی کوردی بپوشیم به نظرتون بد نیست.بهم میاد اصلا ؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ نازی

ارع بهت میاد 

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^
2728

نه لباس کوردی فقط برازنده ی خود کورداست😂

شوخی کردم ما که ندیدمت از کجا بدونیم بهت میاد یا نه

ماه را نشانه بگیر                                                حتی اگر تیرت خطا برود                                          در میان ستارگان فرود خواهی آمد
2706