2733
2734
عنوان

لباس کوردی بهم میاد؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3312 بازدید | 273 پست
خب چطور چیکار کنم باور کنی خودمم

هیچی گلم شما راحت باش به دروغات ادامه بده

ماه را نشانه بگیر                                                حتی اگر تیرت خطا برود                                          در میان ستارگان فرود خواهی آمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو ایران صد برابر از من بورتر زیباتر هست. ما کلا فامیلای پدرم شبیه اروپایی ها هستن اونارو ببینی چی ...

ن بابا شبیه ایرانی هستی خلیم خوشگل و تو دل برو هستی

در وجود من دو قلب میتپد💕یه صلوات مهمونم کن برای سالم بودن تو دلیم😘آهای تویی که امضایی منو میخونی هر چی آرزوی خوبه مال تو🥰
2740
وا مگ چیه خو منم بورم موهام از اسی هم روشن تره و کلا خانوادم چشم رنگی ان یعنی ایرانی نیستیم؟!😶

عزیزم بحث بور و چشم رنگی بودن نیست

کلا به قیافه ش نمیخوره ایرانی باشه

مطمئن باش فیکه

ماه را نشانه بگیر                                                حتی اگر تیرت خطا برود                                          در میان ستارگان فرود خواهی آمد
تو ایران صد برابر از من بورتر زیباتر هست. ما کلا فامیلای پدرم شبیه اروپایی ها هستن اونارو ببینی چی ...

اسی کاری ک من گفتمو انجام بده 

قانع بشیم

با طُ بوُدَن دآرع یِ عآرامِشِع خاصی^^✨♥️

پس کو عکس 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
عزیزم بحث بور و چشم رنگی بودن نیست کلا به قیافه ش نمیخوره ایرانی باشه مطمئن باش فیکه

چرا مگ چ مشخصه ای داره؟؟بینیش معمولیه لبش هم همین طور رنگ چشاش و موهاش خوشگله مگ چیه خو

امضام جعل شده انگشت میزنم  
عزیزم بحث بور و چشم رنگی بودن نیست کلا به قیافه ش نمیخوره ایرانی باشه مطمئن باش فیکه

چه قضاوت بی جا می‌کنی خو

دختر بور ایرانی ندیدی

در وجود من دو قلب میتپد💕یه صلوات مهمونم کن برای سالم بودن تو دلیم😘آهای تویی که امضایی منو میخونی هر چی آرزوی خوبه مال تو🥰