2737
2739
عنوان

حرف و کاری ک بهت مزه میده و روحتو شاد میکنه بگو😝😂

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 125 پست
من گیجم یا برام نگفتی؟     چرا هیچی یادم نمیاد  کدوم موقع عشقم

خخ تو گیجی برات گفتم  یادت نیست کلی برام نوشتی ک چکار کنم  

9/9/99بهترین روز زندیگم, یه معجزه تو زندگیم رخ داد...خدایاسپاسگزارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من کاری که دوس دارم اینه که بشینیم چیپس و پفک و خوراکی بخورم‌و پشت هم چند ساعت فیلم ببینم ....حرفی هم که دوس دارم هرگونه ابراز احساسات از طرف همسرمه

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
من دلم میخاد اما،،،،،تاپیک اولمو بخون همون یه دونس

باشه گلم

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
😂😂😂😂مامانم همیشه ب من میگ اگ ولت کنن دنیارو میخوری    

😂😂😂مامان منم میگ ی ادم تو شیمکت زندگی میکنع 

بعدم میگ اگ ببرنت پس میارنت از بس میخوری  

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
خخ تو گیجی برات گفتم   یادت نیست کلی برام نوشتی ک چکار کنم    

اهاااا اون مسعلههههه 

بی ادف🤨😂دستت درد نکنه 😂🤨

خب جیکار کردی اعتراف کرد؟🙄

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
امروز جلسه داشتن ببینم تعویق میندازن یا برگزار میشه فعلا جوابی نیومده اره 

نگران نباش من مطعنم همون ۳۱ مرداد برگزار میشه

2738
من کاری که دوس دارم اینه که بشینیم چیپس و پفک و خوراکی بخورم‌و پشت هم چند ساعت فیلم ببینم ....حرفی ه ...

اخ ک اون بخش خوردن و فیلمو کاملا باهات موافقم

اهاااا اون مسعلههههه  بی ادف🤨😂دستت درد نکنه 😂🤨 خب جیکار کردی اعتراف کرد؟🙄

خخخخخخ چیه خو خودت گفتی گیجم گفتم اره  

فعلا ک همچنان در سکوت به سر میبره به قول خودش مدیریت کنیم تا 18روز دیگه  

9/9/99بهترین روز زندیگم, یه معجزه تو زندگیم رخ داد...خدایاسپاسگزارم 
خخخخخخ چیه خو خودت گفتی گیجم گفتم اره     فعلا ک همچنان در سکوت به سر میبره به قول خودش م ...

زیرلفظی میخواد🤭

به حرف که باشه 

بگن دلم برات تنگ شده

مثلا مامان بزرگم دلش واسم تنگ شده تو این کرونا میگه بیا پیشم.

شوهرم بهم بگه تو که خوشگلی چرا نمیری بازیگر بشی 😐😂😂😂 اون قسمت خوشگلیش خیلی بهم مزه میده.😁

به کار هم که باشه بهم بگه پاشو بریم برات لباس بخریم چشمام قلبی میشه اینطوری😍

اون تق تقی ها هم به منم خیلی کیف میده 🤭

قولنج  دستامم بشکونم خیلی بهم کیف میده🤪

...

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2706