2733
2734

من خودم حرفی ک خیلی روحمو شاد میکنه وقتاییه ک مامانم میگ بیااااید غذا حاضره  

ووووو کاری ک خیلی بهم مزه میده   

اون تَق تَقیارو وقتی میترکونم  

تَق تَقیا همون بادکنک کوچولوهایی هست ک توی جعبه ظروف چینی میزارن نشکنن   

بعله اسمشون تَق تَقیه  

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی تعریف میشه ازم خر ذوق میشم😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2738
حرفی که بهم مزه میده وقتیه شوهرم میگه شام میریم رستوران 🤭

😂😂😂تجربه نگردم 

چون شوهر ندارم😂😐

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡

حرف اینکه اگه کسی بهم بد کرد جوابشو بدم که تو دلم نمونه 😊 لواشک خوردن  پفک خوردن کیک خیس درست کنم بخورم مزه میده😋😋

😊🙋🏻‍♀زن باید وقتی آقاش میگه لباسامو اتو کن...🙋🏻‍♂بگه🙂🤷🏻‍♀شلوار لی که اتو نمیخواد 😐🙎🏻‍♂پایین پیرهنتم که میره تو شلوار😒🙎🏻‍♂آستینتو هم که میدی بالا☹️🙍🏻‍♂جلوشم که صافه 😩💆🏻‍♂یعقتم که بازه😖🤷🏻‍♂پشتشم که الان لم بدی به صندلی ماشین صاف میشه🙆🏻‍♂بقیش هم هر چی مونده بده اتو کنم سایه سرم 🤗تاج سرم🤗 🤦🏻‍♂🚶🏼🚶🏼🚶🏼😊😎

وقتی داداشم بهم میگه آبجی دوست دارم خیلی حالمو خوب میبکنه 

تیکر تولد عشقمه(دادشم)                                                        اینا برای داداش میلادم که کل زندگیمه 💜💙💚💛🧡❤
2706