2733
2739

اولش معذرت میخوام متنم طولانیه 🙏ببینید حق با کیه ؟من چیکار کنم آخه ؟خواهشا راهنماییم کنید ؟خسته ام از دست شوهرم 😭

دوست شوهرم مجردیاش خوب بود و منم مشکلی نداشتم تا ازدواج کرد 

زنش از من کوچیکه و اهل بریز و بپاش و افاده ای منم برعکس اون اهل قناعت و خونه دار و ...

هر وقت اومد خونمون اینقد گفت رفتم اینو خریدم رفتم اینکارو، اونکارو کردم  ...دیدم روم تاثیر میزاره منم هی غر میزدم به شوهرم که تو هیچی خرجم نمیکنی و فلان ...آخرش دیدم چاره ای نیست جز اینکه قطع رابطه کنیم که شوهرم گارد گرفت چرا خیلیم خوبن و فلان ...🙁

بعد چون مادرزن دوست شوهرمم(جوونه) با اینا همکاره چن بار وقتی با دخترشون میومدن شهر ما همراه اونا بدون دعوت خونمون که فهمیدم خیلی سبکن که بدون دعوت میرن جایی ...

.وقتی انتقاد میکردم شوهرم بیشتر عصبی میشد ...

یک بارم شوهرم و دوستش باهم رفتن بیرون ،زن و مادرزنه موندن خونه ما که تا اونا برگردن استراحت کنن بعد برن شهر خودشون ...

.تا مردا رفتن ...هر دو مادرو دختر لباسشونو (مانتو،روسری)درآوردن تا راحت باشن😳 منم اینقدر موذب و خجالتی بودم انگار من مهمونم اونا صاحبخونه چن بارم با خنده میگفتن توام راحت باش ☹

بعد مادره با تاپ شلوار قبل اینکه من کاری کنم خودش بلند شد رفت اتاق گفت من یه بالش بردارم یکم بخوابم تا اونا میان گفتم باشه خواستم برم بدم بالشو دیدم خودش رفت برداشت و دراز کشید ....😕

اینقد حرصم گرفته بود داشتم سکته میکردم که شوهرم رو داده که اینقدر سرخود شدن تو خونم ...😤

سر اون کلی دعوامون شد بماند ...

چن وقت بعد از اونم شوهرم با یه همکار دیگش تلفنی حرف میزد به شوخی منم گوش میکردم که یهو اون همکار آقا درباره این خانومه و خانوادش حرفایی زد که شاخ درآوردم که شوهرم دیگه گوشی رو کشید اونطرف تا من دیگه نشنوم ....😒

بعد چند روز گذشت دوماد شوهرم که راننده سرویس هست درباره اون خانوم میگفت که خیلی وقیحه با راننده های مرد دهن به دهن میشه و تو خیابون دادو بیداد نیکنه که باز شوهرم طرفشو گرفت و گفت شاید راننده آدم بدی بوده که زنه جوابشو داده ...😒

بعد فهنیدم حس ششمم از اول درست بوده هرچقدر بهش گفتم گفت نه و طرف دوستشو اون مادرزنه رو گرفت که خوبن و تو با  همه مشکل داری و فلان ...😔

گذشت تا اینکه پارسال رفتیم مشهد برگشتنی گفتیم از سمت شمال برگردیم خونمون مشهدو رد کرده بودیک دوست شوهرم زنگ زد و گفت که مادرزنش باید انتقالی بگیره و اگه بشه پیش مسئولا شوهرم وساطت کنه که انتقالش بدن اینم گفت باشه ...باهاش حرفم شد گفتم چرا باید بخاطر یه زن غرینه به چن نفر رو بزنی که کارش جور بشه اصلا به تو چه ...برگشت از اون طرفداری کرد و به منم جن...و فلان گفت که من خرابم و اون پاک و معصوم و هر کاری که از دستش بربیاد برا اون میکنه ...‌تصمیم به طلاق داشتم دیگه ولی بازم چون دیدم کسیرو پشتم ندارم کوتاه اومدم ...😭

حالا امروز فهمیدم دوست شوهرم قراره به شهر ما مهاجرت کنه و انتقال بگیره شهرمون .

.‌به شوهرم گفتم وای حالا بازم آوار میشن روسرمون و دوباره باعث دعوامون میشن برگشت گفت

تو اجتماعی نیستی به اونا چه تو اخلاقت بده بهشون میگی خراب ...منم با اونا رفت و آمد میکنم چه خوشت بیاد چه نیاد گفتم پس منم چون نمیتونم اونارو تحمل کنم چاره ای ندارم جز جدایی

فقط صبر میکنم تا بچم دنیا بیاد بعد ...مردی که بخاطر غریبه ها همیشه با زنش دعوا کنه بارها فحش رکیک بزنه همون بهتر ازش جدا بشم ...گفتم من بدونم تو روی یه مرد عریبه اینقدر حساسی حتی به طرف نگاه نمیکنم بعد تو بخاطر دوستت و خانوادش حرف طلاقو پیش میکشی پس واقعا جایز هست ازت جدا شم ....😭

خانوما چیکار کنم واقعا مثل خرموندم توش ...

نفهمیدم واقعا خرابن 

یا تصورات شماست؟

من تا اینجا فهمیدم شما حساسی یه کم 

اینکه رفته بالش برداشته خودمونیه خب

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم سكه هي تو مهريتو بيار شوهرت خودش ب مادر زنه فحش ميده 

در كل از ادمايي مث شوهرت بدم مياد ادم غريبه غريبس ديگ نبايد بخاطر با خانواده دعوا كرد هرچند طرف خوبم باشه 

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
2728
2738

کار شوهرت اشتباهه ولی شما هم حساسیت و ادا اطوارت زیاده

مثلا انتظار داشتی مردها رفتن بیرون زنها با مانتو روسری دست به سینه بشینن جلو شما که چی بشه

رفتارهای زشت اون خانواده رو تحمل نکن ولی نحوه مطرح کردن شما و واکنشت بیشتر خودت رو از چشم مینداره تا اونا

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

واه،واقعا طرز فکرت عجیبه،یعنی توقع داشتی وقتی مردا نبودن هنوزم اونا با مانتو و روسری بشینن،،،،بعدشم واس چی قناعت میکنی،بیکاری،،،،تو هم خرج خودت کن به خودت برس،،،،،این خانواده هم که گفتی بنظر من موردی ندارن اتفاقا خیلیم خوب وشاد هستن

خیلی حساسی خداییش 

اخه مانتو دراوردنشون چه بدی داره که شما ایراد گرفتی ؟ 

بعدم هیچ کس جز خدا نمیدونه کی خرابه کی خوبه پس قضاوت بیجا نکن وقتی به یکی بگی خراب همون واژه از دهن یکی دیگه به خودت برمیگرده 

ولی همسرت هم‌نباید به خاطر دوستش و خانوادش به شما بی احترامی ‌کنه

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
نفهمیدم واقعا خرابن  یا تصورات شماست؟ من تا اینجا فهمیدم شما حساسی یه کم  اینکه رفته ...

من از همچین مهمونایی که احساس راحتی میکنن خوشم میاد

❤قطعا خداوند باکسانی است که تقوای الهی پیشه کرده اند ونیکوکارند❤
2706