2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شماهم اونا اومدن خونتون به دور از چشم شوهرت چنان اخم و تخمی بهشون بکن ک دیگه جرأت نکنن بیان طرف خونتون ولی جلوی شوهرت نکن بعدشم ببخشیدا چ لوزمی هس ک روی اون خانوم انقد حساس باشه به درک که ناراحت میشن یا نمیشن خودت زیر زیرکی دمشونو قیچی کن

2728

به نظرم تو باید خودتو تغییر بدی میبینی زنای اطرافت به خودشون میرسن ببخشید مگه خری که قناعت کنی تو ام بریز بپاش خرید کن به شوهرت هی بگو منم از مانتو های اون میخوام کفشاشو میخوام رنگ موهاشوووو قشنگ دهنشو سرویس کن 

2740
چ شوهر بی درکی.ای بابا.دلیل اینک انقد طرفشونو میگیره چیه؟؟برا بقیه م اینطورع؟؟

بستگی داره مادرزنه شوهر داشته باشه یا نه ؟؟

اگر نداشته باشه من جای اسی باشم شوهرم رو به ۸ قسمت مساوی تقسیم میکنم 

اما اگر شوهر داشته باشه اسی داره گیر بیخودی میده

بهشون حس بد داری دیگه شوهرت باید درک همین داشته باشه که با پسره دوست با مادر زنش چکار داره حداقل خونه خودش نیاره 

تو ویترین باش با ی متر خاک ،اما تستر بهترین برند نباش !!
شوهرت چند سالشه؟؟ مادرزنه چند سالشه؟؟ مادرزنه شوهر نداره ؟؟؟ اینا رو جواب بده تا بگم چیکار کنی؟؟

شوهرم ۳۶

مادرزنه کمتر از ۴۰ 

شوهر داره ولی خیلی شنیدم شوهرشو نمیخواد حتی اون چنبارم تو خونمون اومد کنارش که بودم میدیدم تماس شوهرشو رد میونه و من میمونم کنار همش با شوهرم و دومادش حرف میزنه ...درحالی که میتونست بحث زنونه با منم داشته باشه ولی انگار جمع سه نفره بود دوماد و شوهرم و اون خانم

عروس یکی از آشنا های ماهم مثل شما س حساسه وبدبین همه چی بهش بر میخوره وبه همه گیر میده اینقد به شوهرش گیر بیخودی داده چرا فلانی میاد خونه ما تو چرا نگا کردی و..‌‌‌..الان دیگه شوهرش علنی بهش خیانت میکنه میگه من دعواش و می کشم زندگی به کام همیشه تلخه حداقل عشق و حالم و کنم

لبخند تو خلاصه تمام خوبیهاست😍😍لختی بخند خنده گل زیبات💑
عروس یکی از آشنا های ماهم مثل شما س حساسه وبدبین همه چی بهش بر میخوره وبه همه گیر میده اینقد به شوهر ...

آخه هم خودم هم شوهرم هم کلا خانوادهامون کلا مقیدیم جایی رفتیم تو اطرافم همه مثل منن ...ولی ننیدونم چرا شوهرم هواشونو داره؟اهل خیانتم نیستا ولی وقتی پیششون احساس بدی دارم بیشتر تحت فشارم میزاره که بااااید باهاشون باشم

2706