2737
2739
وای من چی میگم شما چی ...من اصلا به اون قضیه خیانت و اینا فکر نمیکنم چون شوهرم هر کاریم کنه اونو ننی ...

خب نمیشه ک همه چیز بر وفق مراد شما باشع .شاید از بااین خانواده بودن سودی ب همسرت میرسه تو مساعل کاریش.چقدر لجبازید 😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من چی میگم شما چی ...من اصلا به اون قضیه خیانت و اینا فکر نمیکنم چون شوهرم هر کاریم کنه اونو ننی ...

بعدش واسه هنچین چیز مسخره ای میخوای طلاق بگیری؟؟؟اونم با بچه؟؟

خدایی خانواده هاتون چی در شما میبینن شوهرتون میدن؟؟

چندسالته استارتر

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
واقعا من زیادی حساس و بدبینم ؟؟؟شما برید خونه همکار مردتون خودش نباشه حتی اگر ....با تاپ شلوارک میری ...

من اول هم گفتم شوهرت باید اولویت اولش شما باشی، و نیاید به خاطر دوستش شما رو اذیت کنه...

و باید بگم بله زیادی حساسی و تقصیر خودت نیست. اشتباهت اینه که هم رو با خودت  و خونوادت مقایسه میکنی.

مهم این نیست که من با تاپ و شلوارک میگردم یا نه، مهم اینه که اونا اینجوری راحتن و جلوی شوهرت هم اینجوری نمیگردن.

و ببخشید که میگم واقعا قصد ناراحت کردنت رو ندارم ولی از خیلی از حرفات معلومه که با این که جوونی شبیه خانمهای مسن رفتار میکنی ، غر میزنی، و اعصاب شوهرت رو بهم می ریزی، شاید هم به خاطر هورمونها هست .منم باردارم ولی نمی زارم احساست زیاد روم غلبه پیدا کنه...

اخه ادم به خانم شوهر دار میگه‌زن خراب؟؟؟؟

وقتی اینجوری کنی شوهرت ازت فراری میشه و شادی و خوشی و آرامش رو تو جمع دوستاش جستجو میکنه 

2728