2737
2734
عنوان

جواب این و چی بدم؟منظورش چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 48 پست
اگه تاپیک مال شخص استارترباشه بعد اینکه کاربری پست بزاره میتونست حذف کنه،پس تاپیک مال استارتر نیست ...

الان چی شد من که نفهمیدم چی گفتی😂؟یعنی چی تاپیک مال استارتر نیست ؟بعد این که کاربری پست بذاره میتونه حذف کنه؟نگرفتم چی شد!

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
فعلا سرد جواب بده احیانا ازت پول نمیخواد ک یهو انقد مهربون شده

خواهر من کار داشته باشه بخواد بری کمکش یا براش چیزی بخرم مهربون میشه،از فرداش دوباره روز از نو روزی از نو

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیگه خواهره،غریبه که نیست بشه ولش کرد..مجردین دوتاتونم یا متاهل؟؟

من ۱۶ نامزد اون ۳۳ مجرد 

یکی دیگه هم داریم خونه بخت

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
الان چی شد من که نفهمیدم چی گفتی😂؟یعنی چی تاپیک مال استارتر نیست ؟بعد این که کاربری پست بذاره میتون ...

عزیزم تبادل نظر،اگه کاملا مال خودت بود بعد اینکه کاربری پست میزاشت میتونستی حذف کنی،پس تاپیک مال همه اس و هرکی هرچی دوس داره میگه

2731
کامنت دوم ک خودتی اولم ک چیزبدی نگفتع چیشدههه

حتمن اولی پاک کرد

تو تایپک مردم اینکارا چیه بدون اجازه استاتر میپرن وسط 

تایپک حذف هس تنبلیشون میاد برن بدن نی نی یار پاک کنه 

میپرن وسط تایپک کاربرا

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
خواهر من کار داشته باشه بخواد بری کمکش یا براش چیزی بخرم مهربون میشه،از فرداش دوباره روز از نو روزی ...

نمیدونم  معمولا چیزی نمیخواد بخواد هم با زور میگیره یا بی اجازه

حتمن اولی پاک کرد تو تایپک مردم اینکارا چیه بدون اجازه استاتر میپرن وسط  تایپک حذف هس ت ...

عاها اره اره منم خیلی بدم میاد 

تفریح پسرونه ¡ هرزگی دخترونه ¡ چقدر دنیامون کثیفه... کثیف... کثیف (: 🖤🚶🏻‍♀️

😂من که مشکلی نداشتم یه چیزی گفته دیگه حالا مگه چی شده 

بی خیال💖

2738
حتمن اولی پاک کرد تو تایپک مردم اینکارا چیه بدون اجازه استاتر میپرن وسط  تایپک حذف هس ت ...

بعد دم از شخصیت و ادبم میزنن میگه تاپیک شخصی نیست مال اسی نیست مال هممونه هرکی هر پستی دلش بخواد میتونه تو تاپیک بذاره ای خدا آدم جواب نده بهتره

اسی چرا تا این سن مجرده؟؟

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
اسی چرا تا این سن مجرده؟؟

تو فهمیدی به منم بگو

خواستگار داشت در حد چی بهت بهت بگم ولی خب رد کرد

یکی و میگف مامانیه

یکی و میگفت شاخ داره

اون یکی میگفت دم داره و....

♥️خواهر از پنج حرف تشکیل شده که هرکدام دنیایی از معنا و معرفت است 🌸خواهر دنیای مهربانی و ایستاد ...

خخخخ امروز روز خواهره

لابد واس همین فرستاده

همش چوب سادگیمونو میخوریم!!!!                      وقتشه بد باشیم .... شاید واسه همیشه ...                                ✋
2706