2737
2739
عنوان

جواب این و چی بدم؟منظورش چی بوده؟

757 بازدید | 48 پست

من و خواهرم یه دعوا داشتیم در حد بزن بزن یه سری هم در جریان هستید که چقدر من و اذیت میکنه

منم اخر کم اوردم و دیشب که برای اولین بار من و زد دیدم داره خیلی پر رو میشه و از حدش فراتر میره صدام و انداختم ته حلقم و بعد ۱۶ سال هر چی تو دلم بود گفتم بهش بعدم مثل خودش زدم زیر گوشش که پخش شد رو تختش

حالا امروز صبح نمیدونم آفتاب از کدوم سمت در اومده این و فرستاده

الان چکار کنم به نظرتون(اونایی در جریان بد رفتاری ها دخالت های خواهرم نیست بدونن که وضعت خیلی خراب بوده در حدی که مشاور هم رفتیم و اون و میخواست در مان کنه نه من که دیگه نیومد)

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

فقط کامنت اول و دوم😐😂😂😂😂😂

طفلک استاتر

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی تورو مبگه

ببین گل داریم تا گل🌺🥀یکی میشه گل رز🌹یکی ماریجوانا🌱یکی هم میشه خرزهره واسه در توالت🖐️😐منم که به همه میگم گل من🌺😜حالا خودت ببین کدوم گلی😄🖐️
2738
فقط کامنت اول و دوم😐😂😂😂😂😂 طفلک استاتر

یه لحظه دلم خواست خودم و خفه کنم

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

چیو فرستاده؟ 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

♥️خواهر از پنج حرف تشکیل شده که هرکدام دنیایی از معنا و معرفت است

🌸خواهر دنیای مهربانی و ایستادگی است

خواهر معنی عشق و امید و زندگی است🌸

خ =یعنی خوب‌ترین تکیه گاه

و = یعنی وفادار

ا = یعنی آرامش دهنده روح و جان

ه = یعنی همدم و همراه

ر = یعنی رنگ سخاوت و مردانگی

💕روز جهانی خواهران مبارک💕

اونایی که خواهر دارن میدونن چه نعمتیه! سلامتی خواهرا🙏♥️

این کارت پستال تقدیم به خواهرم 👇

https://digipostal.ir/rozkhaharan

2706