2737
2739
عزیزم من دیروز لباسشویی واسه مادرم خریدم این سایتی که خریدم هم اصل هست هم قیمتش مناسب   بزار ا ...

ممنون عزیزم من همه رو از داداشم خریدم

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یخچال خارجی هم دارید؟

بله عزیزم

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
من تا چهارونیم میتونم هزینه کنم در حال حاضر البته.ای وای ینی گیرم نمیاد؟

به نظرم من خیلی قیمتش خوبه برند بوش به شدت گرون هست البته به نظرم اگر میخوای لوازم برقی بگیری زود بگیر دوباره دلار بره بالا گرون تر میشه

2731
بله عزیزم

چی دارید؟

قیمت؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
چی دارید؟ قیمت؟

عزیزم من فروشنده نیستم ایدی گذاشتم میتونین سوال کنین 😘 کامل راهنماییتون میکنن 

2740
من ۶ تومن گذاشته بودم واسه لباسشویی پس فکر نکنم ال جی بتونم بخرم

عزیزم قیمتها خیلی بالا رفته البته میتونی ال حی در از بالا بگیری با ۶ تومن 

من در از بالا سامسونگ دارم ۱۳ ساله هم توی دستمه واقعا خوبه 

الان میخوام عوض کنم میخوام aeg  بگیرم اینجا عسلویه ۱۶ تومن هست شیراز پرسیدم میگه ۲۴ میلیون 

عزیزم قیمتها خیلی بالا رفته البته میتونی ال حی در از بالا بگیری با ۶ تومن  من در از بالا سامسو ...

منم سامسونگ در از بالا دارم و راضی هستم.

شما عسلویه هستی؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706