2737
2739
امروز رفتم قیمت گرفتم الجی ۱۳میلیون بود

کورال عالیه عالی موتور الجیه بدنشو ایران زده

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ازبانه بخر یه جای معتبر

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...

اگه راهنمایی کامل میخوای میتونم آیدی بدم کامل بپرسین هرقیمت مدل وهرچی بخوای باضمانت اصل بودن

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
2742

الجی و سامسونگای تو بازار تقلبیه

من کرال دارم ایرانیه ۲ساله

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
الجی و سامسونگای تو بازار تقلبیه من کرال دارم ایرانیه ۲ساله

نه بانه اصلش هست باضمانت 

2740

سامسونگ عالیع 😚😚

من الان ۱۱ساله دارم .

۶ کیلویی هست ..فکرنپ کنم قیمتش ۸ ملیون باشه الان

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 
من الجی دارم سیلور  قیمتی که خریدم و بگم متعجب میشوید    

۱۸؟

من الجی دارم سیلور  قیمتی که خریدم و بگم متعجب میشوید    

چند

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706