2733
2734
نه بانه اصلش هست باضمانت 

ضمانت گلدیران ندارن الجی

ضمانت نامه های دیگه الکین

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الجی بابا۲۱تا۲۴هس

نه دیگه اینقدام نیست

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
2728
ضمانت گلدیران ندارن الجی ضمانت نامه های دیگه الکین

اصله از اصل بودنش مطمنم چون مااینجا هم تقلبیشو داریم هم اصلشو کنارهم قابل تشخیصن

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
ن عزیزم سرشدیم.من ماشین ظرفشویشومیخواستم ۳۵ شده

من چند ماه پيش ال جي ١٠ كيلويي خريدم ١٠ تومن واسه جهازم الان شده ٢٨ تومن 😶😶

نخريده بودم دق ميكردم 

كوري يعقوب يا رسوايي بانوي مصر ؟؟؟؟ اولي عشق است اما دومي تاوان عشق
2740
ماشین ظرفشویشوپرسیدم۳۵

کجایین شما ازکجا پرسیدی

من چند ماه پيش ال جي ١٠ كيلويي خريدم ١٠ تومن واسه جهازم الان شده ٢٨ تومن 😶😶 نخريده بودم دق ميكردم ...

منم همین ظرفشویی رو۸تومن بودچندوقت پیش بعدیکی دوماه پیش شد۱۲اونروزدیگه میخواستم واسه خریدش اقدام کنیم شده ۳۵ پاکشوماهست ۱۲ ولی بدردنمیخوره

ن عزیزم سرشدیم.من ماشین ظرفشویشومیخواستم ۳۵ شده

660هزار تومان   

600 پرداخت کردم 60 مانده بود

دو هفته بعد رفتم تسویه کنم گفت خانم فلانی قیمت رفته بالا ولی شما همون قیمت قبل بده مشکل نداره

قیمت ش شده بود 930 تومان

2706