2737
2739
امروز رفتم قیمت گرفتم الجی ۱۳میلیون بود

کورال عالیه عالی موتور الجیه بدنشو ایران زده

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازبانه بخر یه جای معتبر

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...

اگه راهنمایی کامل میخوای میتونم آیدی بدم کامل بپرسین هرقیمت مدل وهرچی بخوای باضمانت اصل بودن

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
2728

الجی و سامسونگای تو بازار تقلبیه

من کرال دارم ایرانیه ۲ساله

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
الجی و سامسونگای تو بازار تقلبیه من کرال دارم ایرانیه ۲ساله

نه بانه اصلش هست باضمانت 

2740

سامسونگ عالیع 😚😚

من الان ۱۱ساله دارم .

۶ کیلویی هست ..فکرنپ کنم قیمتش ۸ ملیون باشه الان

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 
من الجی دارم سیلور  قیمتی که خریدم و بگم متعجب میشوید    

۱۸؟

من الجی دارم سیلور  قیمتی که خریدم و بگم متعجب میشوید    

چند

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706