2733
2739
عنوان

کیا متاهلن ولی خسته ن از متاهلی و دوس دارن مجرد بودن و مستقل

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 50 پست
اگه شوهرت خوب باشه زندگی خوبه اگه نه مثل من البته توام زود ازدواج کردی

اره زود ازدواج کردم ولی شوهرم خدایی خوب و مهربونه فقط یکم خسیسه😂

یه مرداد ماهی بازیگوش و شیطون ☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من متاهلم و ناراضی هرچند مجردیمم با رفتار مادرم جهنم بود اجازه نداشتم تا سر کوچه هم تنها برم 

اوخی نوچ الهی ولی من با دوستم میرفتم بیرون الان همش خونه م

توی مجردی هیچ خبری نیست عزیزان..من تا 32سالگی مجرد بودم درسم خوندم تا ارشد .سرکارم رفتم.اخرشم ازدواج کردم.با الان یکی هست میتونی باهاش بی بیرون.مجرد باشی باید از هزارنفر حرف بخوری که چرا مجردی ...چرا بیرون میری ..چرا چرا.... اونایی که توی خونه هستن واسه خودشون کار و سرگرمی ایجاد کنن.برن کلاس چیزی یاد  بگیرن.

2738
اوخی نوچ الهی ولی من با دوستم میرفتم بیرون الان همش خونه م

من به دوستم sms میدادم مادرم میگفت دوست پسر داری آبرومونو میبری بیرون که کلا تعطیل بود دانشگاه یه شهر دیگه بودم میرفتم خرید واسه خوراکی اگه میفهمید بیچارم میکرد

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

بر گردم ب مجردی ک مامانم انقدر بهم گیر میداد تا سر کوچه نمیزاشت برم اگ یکی اشتباه بهم زنگ میزد بهم تهمت میزد دیوونم کرده بود ک چی بشه خداشکر راضیم از متاهلی با تمام سختیاش

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
من از شوهرم نا راضییم .عیب داره اما میشه سر کرد باهاشون اما این عیبش که حوصلش سر میره ، میره تو گپ گ ...

عه چ بد خدا ب راه راست هدایتش کنه خب بهش بگو ک از این کارش بدت میاد

2706