2733
2739

عزیزم زیر 3 خیلی کمه.و بچه دار شدن خیلی سخت میشه.. . الان شما 3 هستین خیلی خوبه ک.. کاش من 3 بودم 

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
عزیزم زیر 3 خیلی کمه.و بچه دار شدن خیلی سخت میشه.. . الان شما 3 هستین خیلی خوبه ک.. کاش من 3 بودم&nb ...

خوب سال ب سال کم میشه یا نه من الان دو ساله اقدامم دکتر قبلی اصلا ننوشت از ذخیره تخمدان این یکی نوشت ...شوهرمم کم تحرکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب سال ب سال کم میشه یا نه من الان دو ساله اقدامم دکتر قبلی اصلا ننوشت از ذخیره تخمدان این یکی نوشت ...

اگه کیست و این چیرا نگیری ک نیاز ب عمل ندا‌شته باشی پایین نمیاد

چون برای من باعمل پایین اومد وگرنه خود بخود پایین نمیاد

خب دکتر ازمایشو دید چیزی نگفت

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2728
دکترم چیزی نگفت‌ حرف نیمزنه کلا

ولی چون شما ذخیرت 3 هس مشکلی نداری 

بهتره دکترتو عوص کنی دکتری ک حرف نزنه چ فایده اخه 

ولی چون شما ذخیرت 3 هس مشکلی نداری  بهتره دکترتو عوص کنی دکتری ک حرف نزنه چ فایده اخه

این ماه ای یو ای کردم اما از بس میخونم تو این سایت ک ای یو ای منفی شده و هیچ فایده نداشته نا امید شدم😭 تازه یک هفته است ای یو ای کردم

این ماه ای یو ای کردم اما از بس میخونم تو این سایت ک ای یو ای منفی شده و هیچ فایده نداشته نا امید شد ...

این سایت همش ناامیدی و منفی هس اصلا توجه نکن اصلا نیا این چیزارو بخون بدن تا بدن فرق دازه توکلت بخدا باشه خیلی امیدوار باش 

2740
ممنون عزیزم انشالله جفتمون ب زودی مامان بشیم

قربونت برم ببم. ان شالله ❤️💞