2726

عزیزم زیر 3 خیلی کمه.و بچه دار شدن خیلی سخت میشه.. . الان شما 3 هستین خیلی خوبه ک.. کاش من 3 بودم 

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
عزیزم زیر 3 خیلی کمه.و بچه دار شدن خیلی سخت میشه.. . الان شما 3 هستین خیلی خوبه ک.. کاش من 3 بودم&nb ...

خوب سال ب سال کم میشه یا نه من الان دو ساله اقدامم دکتر قبلی اصلا ننوشت از ذخیره تخمدان این یکی نوشت ...شوهرمم کم تحرکه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب سال ب سال کم میشه یا نه من الان دو ساله اقدامم دکتر قبلی اصلا ننوشت از ذخیره تخمدان این یکی نوشت ...

اگه کیست و این چیرا نگیری ک نیاز ب عمل ندا‌شته باشی پایین نمیاد

چون برای من باعمل پایین اومد وگرنه خود بخود پایین نمیاد

خب دکتر ازمایشو دید چیزی نگفت

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2728
دکترم چیزی نگفت‌ حرف نیمزنه کلا

ولی چون شما ذخیرت 3 هس مشکلی نداری 

بهتره دکترتو عوص کنی دکتری ک حرف نزنه چ فایده اخه 

ولی چون شما ذخیرت 3 هس مشکلی نداری  بهتره دکترتو عوص کنی دکتری ک حرف نزنه چ فایده اخه

این ماه ای یو ای کردم اما از بس میخونم تو این سایت ک ای یو ای منفی شده و هیچ فایده نداشته نا امید شدم😭 تازه یک هفته است ای یو ای کردم

این ماه ای یو ای کردم اما از بس میخونم تو این سایت ک ای یو ای منفی شده و هیچ فایده نداشته نا امید شد ...

این سایت همش ناامیدی و منفی هس اصلا توجه نکن اصلا نیا این چیزارو بخون بدن تا بدن فرق دازه توکلت بخدا باشه خیلی امیدوار باش 

ممنون عزیزم انشالله جفتمون ب زودی مامان بشیم

قربونت برم ببم. ان شالله ❤️💞