2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم،خیلی دلم گرفته آدم از شوهر خودش خیری نبینه

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 34 پست
من هرکاری میکنم نمیزارن میگن با ی بچه تنها اینجام میام هی غر میزنن دوستش دارن خیلیم میرسن بهش اما خب ...

یه بار که شوهرت رفت بهشون خبر نده 

بذار عادت کنن به بودنت سر خونه و زندگی خودت

وااااقعا خدا صبرت بده. من که اصلا نمی تونم یه شب جایی به جز تخت خودم بخوابم....🙁

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
خب اگه اینطور که خانوادت فکنم حق دارم، شوهر اون مرض داره اومده رو دیوار خونت شاید چشم داره بهت کثافت ...

واااای مردم چه نادونن!!!

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اگه اینطور که خانوادت فکنم حق دارم، شوهر اون مرض داره اومده رو دیوار خونت شاید چشم داره بهت کثافت ...

از روز سوم بعد عروسیم این زن و شوهر افتادن دنبال من بیچارم کردن شوهرم پشتشون قسم میخوره

همین مردم تا دوروز بیشتر خونه بابات باشی میگن معلوم نیس چه مشکلی با شوهرش داره! من اگه جای شما باشم ...

اینا ب کنار میگن خوشبحالت بچه هاتو بابا مامانت بزرگ میکنن خودمم هیچ انگار خودم بوقم پ جونی ک میکنم چی خونه خودمم برم ی بلایی سرم میارن اخر 

2731
یه بار که شوهرت رفت بهشون خبر نده  بذار عادت کنن به بودنت سر خونه و زندگی خودت وااااقعا خدا ص ...

میدونی بدبختی اینه اگه برم خونه دیگه هرکی بیاد شهر ما میخاد اونجا اونجا میشه کاروان سرا اگه درو هم باز نکنم بگم شوهرم نیست شوهرم دعوا راه میندازه

اینا ب کنار میگن خوشبحالت بچه هاتو بابا مامانت بزرگ میکنن خودمم هیچ انگار خودم بوقم پ جونی ک میکنم چ ...

یه کم قوی باش.پای حق و انتخاب و زندگیت وایسا!بی احترامی هم نمیخواد.

من همین یه دونه ام!
2738

اسی خوش بحالت که خونه مامان بابات جا داری 

منه باردار،  مامانم و دو تا خواهر متاهلم یک شهر دیکه ان. هروقت میرم برا سونو شهرشون فقط خونه یکی از خواهرام جا دارم. هیچوقت خونه مادرم جایی نداشتم... دگه ان شاءالله مجبورم شهر کوچک و بدون امکانات خودم زایمان کنم چون اگه مادرم جایی ندارم...

چن وقت پیش مادرم دلمه برگ مو درست کرده بود ب اون دو تا خواهرم داده بود اینقدر هوس کردم توی دلم گفتم کاش یکمم میزاشتم فریزر برای من

ولی هیچی نگفتم 

اینا رو نگفتم دلت برام بسوزه خواستم بدونی هر کس یه جوری مشکل داره

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
اسی خوش بحالت که خونه مامان بابات جا داری  منه باردار،  مامانم و دو تا خواهر متاهلم یک شه ...

مشکل مامانت باهات چیه ک جایی پیشش نداری؟

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
مشکل مامانت باهات چیه ک جایی پیشش نداری؟

میدونی من شهرستانم مادرم دلش نمیخاد برم خونه اش بمونم 

خیلی خسیسه خیلی بی رحمه 

ب اون دو تا هم که خوبی میکنه برا اینه که هوا مادرم رو دارن و براش خرج میکنن 

بخصوص الان ک مادرم می فهمد باردارم ممکنه بخوام برم شهرشون و ممکنه سر و کله ام اونجا پیدا شه بهم محل نمیده 

دو سال شهر مادرم ارشد میخوندم ماهی یکبار باید میرفتم منو راه نداد منم میرفتم خوابگاه 😞😞😞

اهوم😔هرکی ی جور بدبختی داره من جایی ندارم مجبورم اینجا بگم یکم سبک شم😔

هممون همینیم عزیزم❤

منم همه حرفام رو اینجا میگم 

حرفایی که هرگز نتونستم ب خانواده ام بگم 

خدا هوای همه بنده هاش رو داره🎈🎈🎈🎈

2706