2726

همه انگار ازش طلب داشته باشن خواهر خودمم😔گوشی من مشکل داره بخدا دستمم تنگه وگرنه عوضش میکردم برا کلاسم استادامم سخت گیر ترم تابستونس هرچی بهش رو زدم گوشیشو نداد من این دو ساعت کلاسمو برم😔همه بهم فشار میارن خواهر خودم هرچی از دهنش درمیاد بم میگه همیشه گوشی من یا برا گروهای کلاسیش بود یا مشاورش الان ی گوشی دستم نمیده چ توقعی باید از پسر مردم داشته باشم 😔دلم خیلی پره نشستم دارم گریه میکنم تا کی باید از خانواده شوهرم بنالم وقتی خواهر خودم تو روم درمیاد داداش خودم فوشم میده😔میشه دلداریم بدین

کسی هست مث من باشه

چیکار میکنین من مجبورم خونه بابام باشم کار شوهرم طوریه چند روز نیست منو ب زور میارن اینجا دلم نمیخواد بیام اما میکن با ی بچه و شرایطت باید بیای فردا مردم حرف درمیارن

گو تو دهن مردم بابا اه  زندگیمون تباهه حرف مردم شدرففففففف

لایک 👍👍

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااای چه سخت. کاش مقاومت میکردی و خونه خودت می موندی...

تا کی باید اسیر حرفای مردم بشی ؟!

من که از اول ازدواجم تنها تو خونه م موندم تا شوهرم بعد از دو یا سه هفته برگرده...

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2728
واااای چه سخت. کاش مقاومت میکردی و خونه خودت می موندی... تا کی باید اسیر حرفای مردم بشی ؟! من که ا ...

من هرکاری میکنم نمیزارن میگن با ی بچه تنها اینجام میام هی غر میزنن دوستش دارن خیلیم میرسن بهش اما خب سختمم هست

اسی منم مثل توام 

البته من شوهرم خوبه 

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
تمام زندگیم درده ترس از حرف مردم خاک شد رف بخدا

منم اما میدونی مشکلم تنهاییمه خواهر شوهرم همسایمونه و اذیت میکنه همیشه دردسر درست میکنه بابام از اون میترسه میگه نگرانتونم

یه بار تو روی خانوادت وایسا، نرو خونشون، بمون خونه خودت ارزش برا خودت بزار

تا وقتی خواهر شوهرم همسایمه نمیتونم اون از هر روشی استفاده میکنه اذیتم کنه ی بار موندم شوهرش اومد رو دیوار بعد اون بابام بدتر شد

منم اما میدونی مشکلم تنهاییمه خواهر شوهرم همسایمونه و اذیت میکنه همیشه دردسر درست میکنه بابام از اون ...

بخدا منم اینقدر مشکل دارم عین توام

دیگه چیکار میشه کرد؟؟؟ 

نمیشه ک خودمونو بکشیم 

بنظرم من بشین تو خونت  ذلت خواهرو دیگه نکش

همین مردم تا دوروز بیشتر خونه بابات باشی میگن معلوم نیس چه مشکلی با شوهرش داره!

من اگه جای شما باشم ول میکنم میرم خونه خودم.ادم تنهاباشه ولی ارامش داشته باشه!انقد چیزا هست که روان ادموبهم میریزه.ادم باید ازهر فرصتی حتی کوچیکاستفاده کنه و خوش باشه

من همین یه دونه ام!
تا وقتی خواهر شوهرم همسایمه نمیتونم اون از هر روشی استفاده میکنه اذیتم کنه ی بار موندم شوهرش اومد رو ...

خب اگه اینطور که خانوادت فکنم حق دارم، شوهر اون مرض داره اومده رو دیوار خونت شاید چشم داره بهت کثافت یا میخوان بی ابروت کنن 

2706